Poznaj za10groszy.pl

ikony-poznaj       Kupuj i baw się!

Cena początkowa każdego przedmiotu wystawionego na Aukcji wynosi zawsze 0 zł! O cenie końcowej decydują wyłącznie kupujący, a nie sprzedawca! Nastaw się na zawsze atrakcyjną cenę końcową, bo w Serwisie za10groszy.pl możesz kupić towar nawet 99% taniej niż w sklepie. Koniec z nudnymi zakupami online i tłumami w centrach handlowych. Poznaj ideę aukcji groszowych, a przekonasz się, jak wielką frajdę sprawia entertainment shopping. Połącz zakupy z zabawą i poznaj smak prawdziwych licytacji.

Czytaj więcej

ikony-zaloz-konto       Załóż konto i licytuj!

Rejestracja jest darmowa i szybka. Gdy zakupisz pierwszy pakiet BIDów, będziesz mógł korzystać ze wszystkich funkcjonalności Serwisu za10groszy.pl. BIDy to rodzaj aukcyjnej waluty, umożliwiającej przebijanie. Dołącz do grona licytujących i korzystaj z niesamowitych okazji.

Czytaj więcej

ikony-jak-grac       Jak wygrać Aukcję?

Wybieraj spośród różnych rodzajów Aukcji i zacznij licytować. Możesz przebijać ręcznie albo ustawić specjalny Automat, który będzie licytował za Ciebie. Ilu Użytkowników, tyle strategii. Masz do wyboru setki przedmiotów oraz pakiety BIDów. Serwis działa przez całą dobę – możecie zatem licytować w dzień i w nocy.

Czytaj więcej

ikony-wygrales       Wygrałeś Aukcję! Gratulujemy!

Po zakończeniu licytacji otrzymasz wiadomość z instrukcją, jak zapłacić za Aukcję. Po zaksięgowaniu wpłaty wyślemy wylicytowany przedmiot pod wskazany adres. Możesz oczekiwać szybkiej dostawy kurierem. Wszystkie nasze towary są nowe, objęte pełną gwarancją producenta i pochodzą od autoryzowanych dostawców, podstawą gwarancji jest faktura elektroniczna, dostępna na stronie w formacie PDF.

Czytaj więcej

ikony-kup-teraz       Opcja Kup Teraz

Nie chcesz licytować – skorzystaj z opcji Kup Teraz. Wystarczy, że klikniesz na przycisk „Kup Teraz” i złożysz zamówienie. Opcja ta została stworzona z myślą o tych, którzy chcą szybko nabyć dany przedmiot, odzyskać BIDy zwrotne wydane na Aukcji lub zakupić przedmiot w obniżonej cenie. Kup Teraz nie wyklucza dalszego udziału w licytacji, możesz dalej podbijać stawkę!

Czytaj więcej

ikony-aktywnosc       Bądź aktywny!

Bądź aktywny w Serwisie i dobrze się baw! Przygotowaliśmy atrakcyjne funkcjonalności, które urozmaicą Twoją przygodę z Aukcjami za10groszy.pl Spersonalizuj swój profil, wybierając Awatar. Podczas Aukcji przesyłaj wiadomości na Czacie do innych Użytkowników. Za komentarz wystawiony do wygranej Aukcji oraz za opublikowany wpis na Blogu otrzymasz BIDy w prezencie. Udział w naszych konkursach również się opłaca. Nie zwlekaj – BIDy czekają!

Czytaj więcej

ikony-regulamin       Regulamin

Koniecznie zapoznaj się z naszym Regulaminem, który określa zasady korzystania z Serwisu. Przeczytaj też najczęściej zadawane pytania (FAQ). Pamiętaj, że założenie Konta oznacza akceptację zasad obowiązujących w Serwisie za10groszy.pl, dlatego tak ważne jest dokładne przeczytanie Regulaminu.

Czytaj więcej

ikony-filmy       Filmy

Znajdziesz tu filmy instruktażowe i reklamowe o Serwisie za10groszy.pl. Dzięki nim bliżej nas poznasz, będziesz także na bieżąco z ofertami i promocjami. Filmy instruktażowe podpowiedzą Ci, jak licytować i wygrywać. Mogą stanowić inspirację podczas obmyślania strategii. Obejrzyj też nasze najnowsze spoty reklamowe, mamy nadzieję, że przypadną Ci do gustu!

Czytaj więcej