Pisz na Bloga!

Chcesz zdobyć dodatkowe BIDy? Pisz posty na Bloga! Na pewno masz mnóstwo pomysłów na interesujący tekst. Czekamy na twoje opinie i pomysły.

Na naszym Blogu oprócz postów od Serwisu znajdziesz dużo wpisów Użytkowników. Uczestnicy licytacji piszą przede wszystkim o swoich doświadczeniach, wrażeniach i strategiach licytowania. Ty też możesz napisać swój własny post!

Chcesz poszukać inspiracji na tekst? Kliknij na zakładkę “Wpisy Użytkowników”. Publikujemy tam najciekawsze posty od Użytkowników, na pewno znajdziesz tam niejeden pomysł na wpis.

pierdolyzlogoza10groszyNapisz, co czułeś, kiedy wygrałeś pierwszą licytację.

Wolisz Aukcje z przedmiotami czy z pakietami BIDów?

Licytujesz ręcznie czy Automatem?

Czy masz swoją ulubioną kategorię przedmiotów?

Czy udało ci się kiedyś wygrać kilka Aukcji jednego dnia?

A może chciałbyś opisać skuteczne strategie licytowania?

Napisz tekst, który zainteresuje pozostałych Użytkowników tematem i oryginalnością. Zastanów się, co inni chcieliby przeczytać na naszym Blogu, jakimi doświadczenia mógłbyś się z nimi podzielić. Czekamy też na pomysły dotyczące Serwisu.

Za każdy opublikowany wpis otrzymasz od 50 do 500 BIDów!*

Ty też możesz współtworzyć naszego Bloga. Dlaczego warto pisać posty? Korzyści są dwie: dodatkowe BIDy i satysfakcja z opublikowanego tekstu. Dajemy ci możliwość wyrażenia swojego zdania o Aukcjach, dlaczego nie skorzystać z tej okazji? Niewykluczone, że twój wpis (np. o funkcjonalnościach Serwisu) zapoczątkuje jakieś zmiany. A może dzięki tobie ktoś wygra swoją pierwszą Aukcję…

Nie ma na co czekać! Wyślij swój post poprzez formularz kontaktowy , w temacie podając “Post na bloga”.

Dokładnie zapoznajemy się z każdym nadesłanym tekstem. Pamiętajcie, że zastrzegamy sobie prawo do redagowania waszych prac. Potrzeba ewentualnej korekty wpływa na końcową wycenę postu.
Liczba przyznanych BIDów zależy od atrakcyjności tematu, poprawności tekstu oraz jego długości (minimalna liczba znaków to 1500 wraz ze spacjami).
Teksty, które zostały już opublikowane na BLOGu za10groszy.pl lub na innej stronie internetowej, nie będą rozpatrywane. Kopiowanie cudzej własności intelektualnej jest kategorycznie zabronione.

* w postaci kodu doładowującego