Powrót do szkoły z za10groszy.pl!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Wakacje powoli zbliżają się do końca. Potrzebujecie pomocy w przygotowaniach do nowego roku szkolnego? W Serwisie za10groszy.pl znajdziecie wszystko, czego uczniowie w każdymi wieku mogą potrzebować do nauki i zabawy. Markowe produkty w fantastycznych cenach już czekają!

Przez najbliższe cztery tygodnie udowadniamy, że szkolna wyprawka wcale nie musi pochłonąć majątku. Od 18 sierpnia do 12 września, by ułatwić wam polowanie na okazje, przygotowaliśmy specjalne obniżki na pakiety BIDów. Co 24 godziny, przez cały czas trwania akcji BACK TO SCHOOL, możecie kupić pakiet 200 BIDów za pół ceny!

Zarządzanie czasem to trudna sztuka – pomoże w tym smartfon lub inteligentny zegarek. Nowiutki laptop Apple MacBook ułatwi pisanie wypracowań, a z czytnikiem Kindle lub nowoczesnym tabletem na pewno przyjemniej będzie czytać szkolne lektury. Samą nauką żyć jednak się nie da, więc po odrobieniu lekcji czas na odrobinę relaksu. 😉 A co zapewni lepszą rozrywkę niż gra na konsoli PlayStation 4 lub Xbox One S, podłączonej do cyfrowego projektora? Na naszych aukcjach te i inne przedmioty możecie kupić nawet do 95% taniej!

Po co wydawać wielkie pieniądze? Zalogujcie się lepiej na za10groszy.pl i kupujcie prezenty na rozpoczęcie roku szkolnego!


Autor: Wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.