Kto pyta, nie błądzi

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Chciałbyś rozpocząć przygodę z za10groszy.pl, ale w Twojej głowie kłębią się pytania: Na jakich zasadach odbywa się licytacja? Co to są te BIDy i do czego są mi potrzebne? Jak to możliwe, że ceny są tak niskie? Bez obaw! Wszystkie informacje niezbędne do udziału w naszych aukcjach są na wyciągnięcie ręki.

To Twój pierwszy kontakt z Serwisem? Najlepiej zacznij od strony Jak to działa? W zwięzłej i przejrzystej formie przedstawia ona podstawy funkcjonowania za10groszy.pl. Następnie zapraszamy do sekcji Pomoc, która pokrótce odpowie na takie pytania jak: Na czym polega idea entertainment shopping? Jak założyć konto? Jak dołączyć do licytacji? Co zrobić, gdy wygrasz aukcję? Przeczytasz tam też, czym jest opcja Kup Teraz oraz jak być aktywnym w Serwisie. Link do „Pomocy” znajdziesz w stopce strony.

Znasz już podstawy, a teraz chcesz zgłębić tajniki działania Serwisu? Zajrzyj do Najczęściej zadawanych pytań (FAQ). Dowiesz się tam wszystkiego, co dotyczy Twojego konta – od rejestracji aż po jego usunięcie. Wyjaśnimy, jak uzupełnić adres do wysyłki, co zrobić w przypadku zmiany danych osobowych, na czym polega weryfikacja, itd.

Kupiłeś BIDy, a Twoje konto nadal nie zostało zasilone? Zastanawiasz się, jakie metody płatności masz do dyspozycji? Nie wiesz, jak wykorzystać kod doładowujący? Odpowiedzi znajdziesz w punkcie dotyczącym Doładowania konta.

Zanim rozpoczniesz zabawę z za10groszy.pl, powinieneś dobrze zrozumieć proces Licytowania. Dowiedz się, czym są BIDy i jak ich używać, w jaki sposób przebiega aukcja i w którym momencie zostaje zakończona. Konieczne poczytaj o działaniu Automatów i o Limitach wygranych aukcji. Sprawdź też, dlaczego warto skorzystać z opcji Kup Teraz. W dziale FAQ znajdziesz również wiele ważnych informacji związanych z Płatnością za wygraną aukcję oraz Dostawą i warunkami gwarancji.

Niezależnie od tego, czy jesteś nowicjuszem czy doświadczonym użytkownikiem naszego Serwisu, problemy i wątpliwości mogą zaskoczyć Cię w najmniej oczekiwanym momencie. Nie wstydź się swoich pytań. Pamiętaj, że kto pyta, nie błądzi! Sięgnij do przewodników, jakimi są działy FAQ i Pomoc, a błyskawicznie uporasz się z trudnościami.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

2 Komentarze

    • Zależy to od wielkości zakupionego pakietu. Ogólnie rzecz biorąc, im większy pakiet, tym niższa cena za 1 BIDa.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.