Wielkanocna promocja za10groszy.pl

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Wiosna zagościła już na dobre, a wraz z nią nadchodzi Wielkanoc! Wszystko wokół tętni życiem, zachęcając do działania. Zając już szykuje swoje pisanki, a my – nową promocję na za10groszy.pl!

Już niedługo zasiądziemy z naszymi bliskimi do stołów, by świętować i zajadać się pysznościami. 🙂 Co powiecie na to, aby spędzić trochę czasu na rodzinnym licytowaniu fantastycznych przedmiotów za grosze? Tylko w naszym Serwisie znajdziecie tak wiele różnorodnych aukcji bez ceny minimalnej. Nic nie uczyni tych świąt weselszymi niż wygranie jednej z nich!

Aby wam to ułatwić, proponujemy skorzystanie z naszej wielkanocnej oferty: 400 BIDów za jedyne 39,99 zł! Pakiet będzie dostępny codziennie, bez żadnych ograniczeń, przez cały okres trwania promocji, czyli od 14 aż do 21 kwietnia. Korzystajcie do woli i wygrywajcie! Kto wie, kiedy ponownie trafi się taka wspaniała okazja?

Nie pozwólcie, by Zając się zbytnio przepracował w te święta! 🙂 Wymarzone przedmioty już czekają na Was i na Waszych bliskich. Życzymy Wam samych owocnych aukcji!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.