Walentynki na za10groszy.pl

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Walentynki już tuż tuż! Czy macie już plany na wtorkowy wieczór? Romantyczna kolacja? Wyjście do kina lub teatru? A może… ekscytująca aukcja we dwoje?

Chcecie dowiedzieć się czegoś nowego o Waszym związku? Zapraszamy do wspólnej licytacji! Wybierzcie przedmiot, który sprawi wam obojgu frajdę, opracujcie razem strategię i ruszajcie do boju! Czy tworzycie zgrany zespół? Pełne porozumienie czy raczej uzupełniające się przeciwieństwa? Sprawdźcie sami! 🙂

Dla ułatwienia zadania, jeszcze przez cztery dni możecie skorzystać z naszej Walentynkowej promocji. Do końca dnia 14 lutego podwójny pakiet 2 x 200 BIDów kupicie za 40 zł! Pakiet dostępny jest w Cenniku bez żadnych ograniczeń.

Przygotowaliśmy też dla Was dodatkową niespodziankę na same Walentynki. 14 lutego wszystkie pakiety BIDów na naszych aukcjach będą miały podwójną wartość! Nie przegapcie tej okazji – specjalne walentynkowe aukcje dostępne będą tylko przez 24 godziny!

Mamy nadzieję, że tegoroczne święto zakochanych dostarczy wam wyjątkowych wrażeń. Dajcie się ponieść emocjom na za10groszy.pl!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.