Kiedy licytować?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pytacie nas często, kiedy najlepiej licytować, żeby wygrać. Odpowiedź zdaje się być oczywista: najlepiej licytować wtedy, gdy nie licytują inni. W praktyce kwestia jest jednak trochę bardziej złożona. Dlaczego? Już wyjaśniamy.

Zastanówcie się chwilę. Kiedy zazwyczaj bierzecie udział w naszych aukcjach? Dla większości z Was za10groszy.pl to sposób na relaks po męczącym dniu. Osiem godzin pracy – nie wspominając nawet o dojazdach, do tego cała masa innych obowiązków… Trochę czasu tylko dla siebie możecie znaleźć dopiero wieczorami i w weekendy. Nic więc dziwnego, że właśnie wtedy najchętniej odwiedzacie naszą stronę.

Tu dochodzimy do sedna problemu. Jeśli macie dla nas czas, mają go pewnie również rzesze innych użytkowników. Skoro wieczory i weekendy to czas zwiększonego ruchu, logika nakazywałaby unikać tych pór. Po co borykać się z większą konkurencją? Czy nie lepiej licytować kiedy inni są zajęci albo dawno już smacznie śpią? Bez wątpienia! Jest tylko jedno małe ale…

Jak pewnie wiecie, za10groszy.pl jest serwisem o międzynarodowym zasięgu. Działamy na sześciu kontynentach – nie ma nas tylko na Antarktydzie! Nasi użytkownicy pochodzą z ponad 150 krajów i terytoriów rozsianych po wszystkich możliwych strefach czasowych. Gdy dla jednych jest środek nocy, inni kończą właśnie pracę. Dla jeszcze innych dzień dopiero się zaczyna. Uwierzcie nam, nasz Serwis naprawdę nigdy nie śpi!

BOK_2017_01_006_MF_pCo w takim razie z naszym tytułowym pytaniem? Znalezienie odpowiedzi będzie wymagało od Was trochę sprytu i wysiłku. W ciągu doby natężenie ruchu na stronie za10groszy.pl nieustannie się zmienia. Czujnym obserwatorom wystarczy rzut oka na stronę główną aby rozpoznać okres zmniejszonej aktywności. Z kolei uważna analiza statystyk pozwoli zawczasu przewidzieć optymalną porę na wzięcie udziału w aukcji.

Jest oczywiście całkiem prawdopodobne, że najlepszy moment na przystąpienie do licytacji nie będzie wcale momentem najdogodniejszym. Z myślą o takich właśnie sytuacjach, za10groszy.pl udostępnia Wam przydatne narzędzia. Masz ważne sprawy na głowie? Ustaw Automat lub Automat Smart. Jesteś akurat w drodze? Użyj aplikacji mobilnej. Nie pozwól by codzienna rzeczywistość stanęła między Tobą a zwycięstwem!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

2 Komentarze

  1. Bardzo przydatne informacje na pewno skorzystam

    Odpowiedz
  2. Dzięki za informacje. Dzięki blogom i poradnikom za10groszy.pl udało mi się zdobyć wymażony smartfon za zaledwie dwoma przebiciami!

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.