Promocja świąteczna za10groszy.pl

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Święta już tuż, tuż… Mamy nadzieję, że w tym roku wszyscy wasi bliscy znajdą pod choinką upragnione prezenty. A może Mikołajowi trzeba trochę pomóc? Z odsieczą przybywa za10groszy.pl! U nas nawet przedmioty z najwyższej półki kupisz za ułamek ceny rynkowej!

Chyba każdy stał przynajmniej raz w obliczu podobnego dylematu: prezent, który naprawdę chcemy podarować czy ten, na który nas stać? Lista zakupów długa, a portfel coraz cieńszy… Co począć? Całe szczęście, na naszych aukcjach marzenia całej rodziny możesz spełnić za grosze! A teraz, dzięki naszej świątecznej promocji, jest to jeszcze łatwiejsze!

bok_2016_12_005_mfJuż od 19 grudnia w Cenniku znajdziecie specjalny bożonarodzeniowy pakiet promocyjny: 200 BIDów za jedyne… 19,95 zł! Nie, to nie pomyłka. BIDy jeszcze nigdy nie były tak tanie! Pakiet będzie dostępny przez dwa tygodnie, aż do 2 stycznia 2017.* Możecie go kupować codziennie, bez żadnych ograniczeń.

Spraw, by tegoroczne Święta były jeszcze weselsze! Kupuj i baw się na za10groszy.pl!
 
* świąteczny pakiet promocyjny dostępny jest od godziny 0:00 dnia 19.12.2016 do godziny 23:59 dnia 2.1.2017.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

2 Komentarze

  1. Coś nie działa bo nie pokazuje mi ze można kupić taki pakiet ; /

    Odpowiedz
    • Świąteczny pakiet promocyjny jest widoczny jako pierwsza pozycja w Cenniku. Jeśli masz problemy z zakupem, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.