Pomysły na świąteczne prezenty, cz. 1

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Są wprawdzie tacy, którzy już dawno zaopatrzyli się w bożonarodzeniowe podarunki, jednak większość z nas dopiero rozpoczyna polowanie na idealne prezenty dla bliskich. Zamiast tracić czas i nerwy w kolejkach, zobacz, co fajnego na tegoroczne święta znajdziesz na za10groszy.pl.

bok_2016_12_001-tydzien-49_mJeśli nadal nie wiesz, co kupić swojej partnerce lub partnerowi, polecamy zakup inteligentnego zegarka. Dzięki niemu można wygodnie odebrać połączenie lub przeczytać SMS-a, nawet jeśli telefonu ma ma akurat pod ręką. Wodoodporna obudowa oraz funkcje takie jak pulsomierz, krokomierz i GPS sprawiają, że inteligentny zegarek doskonale sprawdzi się też jako prezent dla osób prowadzących aktywny tryb życia.
Ofertę zegarków i wszystkie gadżety do smartfonów znajdziesz TU.

Melomanowi z pewnością przypadnie do gustu przenośny głośnik Bluetooth. Jakość dźwięku generowanego przez te niewielkie urządzenia coraz mniej odbiega od tej, którą do tej pory zaoferować mogły tylko profesjonalne zestawy muzyczne. Dobrym wyborem będą też bezprzewodowe słuchawki. Dzięki technologii Bluetooth możesz teraz słuchać swojej ulubionej muzyki praktycznie wszędzie!
Ofertę głośników bezprzewodowych i cały sprzęt RTV znajdziesz TU.

Konsola do gier to świetny prezent nie tylko dla syna lub córki. Dziś może z niej korzystać cała rodzina. PlayStation 4 lub Xbox One pozwoli mamie ćwiczyć fitness w domu, tacie wziąć udział w rajdzie samochodowym bez wstawania z kanapy, a całej rodzinie zagrać razem na przykład w kręgle. Jeśli masz telewizor 3D lub zestaw PlayStation VR, możesz znaleźć się w samym centrum akcji!
Ofertę konsol i sprzętu komputerowego znajdziesz TU.

A Ty co kupiłeś w tym roku na święta? Czy znów wydałeś krocie na bożonarodzeniowe podarunki? A może kupujesz na za10groszy.pl, nawet do 95% taniej niż w sklepie? Czekamy na komentarze pod postem.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.