GoPro Hero5 Session i rewolucja 4K

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Wraz z flagowym modelem Hero5 Black, GoPro wprowadziło dodatkowy ciekawy produkt. GoPro Hero5 Session to najmniejsza kamera sportowa oferowana przez producenta. Choć jej sześciokątna obudowa ma niecałe 4 cm, w środku znajdziemy wielką moc! Nowością tego modelu jest nagrywanie w pełnowartościowym formacie Ultra HD 4K.

GoPro Hero5 Session można bez obaw zanurzyć do głębokości 10 m. Kamera reaguje też na głos – można nią sterować za pomocą prostych komend. Matryca o wielkości 10 Mpx nie tylko gwarantuje świetne zdjęcia, ale pozwala zarejestrować więcej detali. Natomiast cyfrowa stabilizacja obrazu skutecznie zniweluje drgania, dając stabilny i przyjemny dla oka materiał. Jakość dźwięku też została ulepszona – dźwięk nagrywany jest w stereo, z redukcją szumów i dźwięku wiatru. Niezależnie czy nagrywasz materiał z motocykla, roweru, samochodu czy gdziekolwiek indziej, GoPro Hero5 Session uwieczni twoje wspomnienia w wyjątkowy sposób!

bok_2016_11_007-mfCo to jest technologia 4K? 4K – czyli 4 tysiące – oznacza poziomą rozdzielczość obrazu wynoszącą prawie 4 tysiące pikseli. Ekrany 4K mają zatem cztery razy więcej pikseli niż obecne Full HD – osiem milionów zamiast dwóch. Więcej pikseli oznacza lepszą jakość obrazu i większą jego szczegółowość. W praktyce oznacza to, że możesz teraz postawić w swoim salonie jeszcze większy telewizor i naprawdę poczuć się jak w kinie!

Telewizory 4K Ultra HD oferują najwyższą możliwą rozdzielczość w urządzeniach domowych. Choć na programy telewizyjne w formacie 4K musimy jeszcze trochę poczekać, na rynku dostępnych jest już całkiem spory wybór płyt UHD Blu-ray. Stale powiększa się też oferta dostawców usług typu „on demand” (VOD), czyli materiałów wideo na życzenie.

Niedawno została też zaprezentowana konsola Sony PlayStation 4 Pro – udoskonalona wersja PS4 dostosowana do obsługi technologii 4K. Gry w jakości 4K oferują niezrównaną wizualną precyzję i doskonałą wyrazistość nawet najmniejszych szczegółów. Twoje przygody będą od teraz jeszcze bardziej realistyczne i nieprawdopodobnie pełne życia!

Jesteś gotowy na 4K? Zajrzyj na nasze aukcje, bo na za10groszy.pl znajdziesz mnóstwo produktów w najnowszej technologii – i to za grosze!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.