Możesz odzyskać BIDy

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Na początek informacja najważniejsza: to, ile BIDów chcesz wydać na danej aukcji warto przemyśleć jeszcze zanim zaczniesz licytować. Przygotuj sobie dobry plan, przeanalizuj statystyki i odpowiednio wcześniej doładuj konto. Dopiero tak przygotowany zacznij szukać aukcji, w której chcesz wziąć udział.

Kiedy już zaczniesz licytować, kieruj się prostą zasadą: wydawaj BIDy świadomie – tyle, ile wcześniej sobie zaplanowałeś. Sprawdzaj regularnie stan swojego konta. I pamiętaj: dużo wydanych BIDów nie gwarantuje wcale, że wygrasz aukcję. Aukcję wygrywa ten, kto był najlepszy i zalicytował jako ostatni, a nie ten, kto miał najwięcej BIDów!

Jeśli nie udało ci się tym razem wygrać aukcji albo poniosły cię emocje i jednak wydałeś więcej, niż planowałeś – nic straconego.

Wyobraź sobie taką sytuację: kupiłeś pakiet 1000 BIDów i wszystko wydałeś na jednej aukcji z perfumami. Masz teraz do wyboru trzy możliwości:
t46_pOpcja 1: godzisz się ze stratą 1000 BIDów i następnym razem opracowujesz sobie lepszą strategię,
Opcja 2: kupujesz perfumy po cenie rynkowej i wszystkie 1000 BIDów wraca na twoje konto,
Opcja 3: obniżasz cenę o wartość 1000 BIDów i mimo że nie wygrałeś aukcji, perfumy i tak są twoje w korzystnej cenie.

Opcja 2 i 3 jest możliwa w ofercie „Kup Teraz”, dzięki której dostajesz z powrotem BIDy zwrotne wydane na aukcji i licytujesz bez obaw! Szczegółowe informacje na temat „Kup Teraz” znajdziesz TU.

Oczywiście my życzymy ci, byś jak najczęściej wygrywał aukcje za kilka złotych albo nawet za kilka groszy. Bo nie ma nic przyjemniejszego, jak dołączyć do grona szczęśliwych zwycięzców za10groszy.pl, którzy kupują nawet 99% taniej niż w sklepie!


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

2 Komentarze

  1. Ile bidow kosztuje jedno przebicie

    Odpowiedz
    • Koszt jednego przebicia jest zawsze widoczny na przycisku “Przebij”. W zależności od aukcji, może on wynosić od 1 do 9 BIDów.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.