Jak skutecznie licytować?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Chyba każdy, kto rejestruje się na za10groszy.pl, ma głowie jedną myśl: wygrać aukcję i to jak najszybciej, a przy tym wydać jak najmniej BIDów. Ale powiedzmy sobie szczerze – licytujących jest wielu, a zwycięzca może być tylko jeden. Jak zatem skutecznie licytować?

Jak wygrać pierwszą aukcję?
Przede wszystkim – żeby wygrać, trzeba przebijać. To oczywiste, ale warto najpierw przez kilka godzin poobserwować, jak licytują inni. A potem kupić pakiet BIDów, na miarę swoich możliwości. Na początek polecamy wybrać przedmiot z kategorii Super Okazje. Tu na pewno znajdziesz coś dla siebie i przekonasz się, jak naprawdę wygląda licytacja. Emocje gwarantowane!

Jak spełniać swoje marzenia z za10groszy.pl?
tydzien_45_mMarzysz o wielkim telewizorze 4K , najnowszym smartfonie czy fajnej zabawce dla dziecka? Zanim zaczniesz licytować naprawdę cenne przedmioty – dobrze się przygotuj. Opracuj swoją strategię, pomyśl, czy lepiej będzie licytować w nocy czy może w pracy? Będziesz licytować ręcznie czy może użyjesz Automatu. Zastanów się też, ile chcesz przeznaczyć BIDów na daną aukcję i wcześniej doładuj konto. Nie zostawiaj takich decyzji na ostatnią chwilę. Pośpiech nie jest dobrym doradcą!

Wygrałeś aukcję? Gratulujemy!
Wszystkie instrukcje znajdziesz w zakładce Moje Konto -> Wiadomości. Stamtąd również możesz wysłać nam pytanie, jeśli coś nie jest do końca jasne.
Ale uwaga, mamy dla Ciebie kuszącą ofertę! Każdy wygrany przedmiot możesz wymienić na BIDy. Zastanów się dobrze, może warto skorzystać z tej opcji…

Nie wygrałeś? Kup Teraz!
Jeśli tym razem nie udało Ci się wygrać aukcji, nic straconego. Zawsze możesz skorzystać z opcji Kup Teraz. Masz do wyboru dwie możliwości: możesz obniżyć cenę zakupu lub odzyskać wydane na aukcji BIDy. Prawda, że fajnie?

Na koniec – cenna wskazówka!
Licytowanie to świetna zabawa, ale BIDy kupujesz za prawdziwe pieniądze. Dlatego nie rzucaj się od razu na głęboką wodę. Zanim zaczniesz licytować, koniecznie przeczytaj Regulamin i zapoznaj się z zasadami licytacji. Przeczytaj też najczęściej zadawane pytania – dowiesz się tam wielu ważnych rzeczy!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.