Jak licytować z małą liczbą BIDów?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Licytowanie z dużą liczbą BIDów nie jest sztuką, ale co zrobić, jeżeli na koncie pozostało mało BIDów? Serwis daje ci dużo możliwości! Wystarczy wnikliwa obserwacja, cierpliwość i dobra strategia, aby wygrać wiele za niewiele. 🙂

Pierwszy krok to analiza zakończonych aukcji. W zakładce „Statystyki” widnieje liczba BIDów, jaką wydał zwycięzca na danej aukcji. Warto również obserwować pozostałych użytkowników – może się okazać, że przebijają i wygrywają aukcje jak prawdziwi mistrzowie! Są wśród nich tacy, którym udało się wygrać, wydając tylko kilka BIDów!

Jeżeli masz mało BIDów, spróbuj przebijać ręcznie zamiast Automatem. W ten sposób łatwiej będzie ci kontrolować liczbę wydawanych BIDów. Pamiętaj jednak, żeby wybrać najlepszy moment na przebicie. Wybieraj też takie aukcje, na których jest mniej użytkowników. Nie zapomnij jednak, że mogą być ustawione Automaty Smart, które włączą się dopiero wtedy, gdy na aukcji licytuje już tylko jedna osoba. Dlatego tak ważna jest obserwacja i cierpliwość.

BLOG_2015_06_002_MF_t32_pNie licytuj też na wielu aukcjach naraz bez strategii. Skup się lepiej na jednej aukcji i opracuj najlepszą taktykę. Włącz się do rywalizacji na przykład, gdy inni licytują już dość długo. Być może zostało im tylko kilka BIDów i wtedy w łatwy sposób możesz zostać zwycięzcą.

Dobrym pomysłem może być licytacja przedmiotów, które dostępne są na aukcjach już od dłuższego czasu, takie jak karty podarunkowe, perfumy, klocki Lego lub pendrive’y. Jeśli akurat teraz nie potrzebujesz tych przedmiotów, po wygranej aukcji możesz wymienić je na BIDy! Warto również brać udział w aukcjach z pakietami BIDów, które możesz wygrać raz na 24 godziny. To dobre sposoby na powiększenie stanu konta.

Jedno jest pewne, licytowanie z małą liczbą BIDów dostarcza wielu emocji! Pamiętaj jednak, że zawsze możesz trafić na wytrwałych rywali, a wtedy lepiej mieć więcej BIDów na koncie. Nie zapomnij też o super promocjach, które znajdziesz w Cenniku!


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.