Akcja Halloween rozpoczęta!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Masz już gotowe pomysłowe przebranie i wydrążoną dynię na Halloween? To bardzo dobrze, bo w ten weekend naprawdę warto znaleźć trochę czasu na nasze aukcje.

Kiedy dzieciaki będą chodzić po sąsiadach i straszyć ich: „Cukierek albo psikus!”, Ty skorzystaj z okazji i wejdź na za10groszy.pl. To doskonały moment, żeby znowu kupić sobie coś fajnego za grosze!

300x200W tym roku mamy dla Ciebie super mroczną niespodziankę – promocyjny pakiet BIDów tańszy aż o 50%. Szukaj tej fantastycznej oferty w Cenniku już od piątku 28 października, aż do końca dnia we wtorek 1 listopada!* Promocja ta jest dostępna dla każdego, bez żadnych ograniczeń!

Jeśli uwielbiasz halloweenowe imprezy i przebrania, koniecznie weź też udział w akcji „Halloween z za10groszy.pl”. Zrób sobie halloweenowe zdjęcie, zamieść je na swojej osi czasu na Facebooku i oznacz post znacznikiem @za10groszy.pl. Wszystkie zdjęcia opublikowane i między 28 października a 1 listopada zostaną nagrodzone kodem doładowującym o wartości 100 BIDów!**

Życzymy udanych zakupów w przerażająco niskich cenach! I oczywiście świetnej zabawy!

 

* Promocyjny pakiet BIDów dostępny od godziny 12:00 w dniu 28.10, do godziny 23:59 w dniu 01.11.2016.
** Jeśli poprawnie oznaczysz zdjęcie, skontaktujemy się z Tobą w sprawie odbioru nagrody najpóźniej do 3.11.2016.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.