Pomocny Automat

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Aukcje na za10groszy.pl trwają tak długo, jak długo są chętni do licytowania. Czasem jest to kilka godzin, a czasem zaledwie kilka minut. Każde przebicie może być ostatnim. Jak sprawić by to właśnie Twoja oferta wygrała? Pomoże Ci w tym Automat!

Jak działa Automat?

Automat licytuje za Ciebie, wykonując tyle przebić, na ile został ustawiony (oczywiście pod warunkiem, że masz na koncie wystarczającą ilość BIDów). Kiedy zegar aukcji zbliża się do zera, nie można już licytować ręcznie. Wtedy właśnie do akcji wkraczają Automaty.

Porada: Ustawienie Automatu nie gwarantuje wprawdzie wygranej, ale znacznie zwiększa twoje szanse.

Co, jeśli inni też ustawili Automaty?

Jeśli na tej samej aukcji aktywnych jest kilka Automatów, licytują one w takiej kolejności, w jakiej zostały zaprogramowane. Ostatnie przebicie w każdej rundzie licytacji wykonuje Automat ustawiony (lub zmieniony) jako ostatni.

Porada: Ustawienia Automatu możesz zmienić w dowolnym momencie. Zwiększ lub zmniejsz liczbę zaprogramowanych przebić aby „wskoczyć” na górę listy.

Jak działa Automat Smart?

Automat Smart to jeszcze lepsza wersja Automatu. Nie włącza się on do licytacji od razu, lecz czeka, aż na aukcji zostanie tylko jeden uczestnik. Ta osoba właśnie wygrałaby aukcję, gdyby nie… Ty i twój Automat Smart.

Porada: Zanim Automat Smart zalicytuje pierwszy raz, możesz jeszcze zmienić jego ustawienia lub zupełnie go wyłączyć (opłata za uruchomienie nie zostanie w takim wypadku pobrana).

Co, jeśli inni też ustawili Automaty Smart?

Wszystkie aktywne Automaty Smart włączą się w momencie, gdy na aukcji zostanie już tylko jedna osoba i będą licytować w kolejności, w jakiej zostały ustawione. Kolejny Automat Smart ustawiony w tym czasie będzie znów czekał, aż na aukcji pozostanie tylko jeden licytujący.

Porada: Automat Smart to świetne narzędzie, ale pamiętaj, że dostępne jest ono dla wszystkich. Obserwuj uważnie przebieg aukcji – wtedy wypracujesz najlepszą strategię.

 

A jak wy licytujecie Automatem? Wolicie Automat zwykły czy Smart? A może równolegle licytujecie ręcznie i Automatem? Jaka opcja jest według was najlepsza? Czekamy na wasze komentarze!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

3 Komentarze

  1. Witam,przeważnie ustawiam automat Smart jest bardzo dobry,czasami gdy ustawię automat,przebije także ręcznie,pozdrawiam.

    Odpowiedz
  2. Ja uważam iż wprowadzenie automatu smart, jest bardzo złym pomysłem. Argumentuje to tym iż tracą osoby, które naprawdę przygotowały się do licytacji. Przebijasz i cały czas ktoś dołącza i tak bez końca. Myślę że wprowadzenie tego automatu całkiem obniżyło piękno licytacji bo tak naprawdę to już nie jest licytacja tylko fartowna gra. Jeszcze raz byłem prawie od samego początku ale teraz ta forma licytacji mi się nie podoba

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.