Już jest – iPhone 7 i iPhone7 Plus!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Czy 1000 BIDów to dużo? Jedni powiedzą, że dużo. Inni, że… bardzo dużo. A jeśli popatrzeć w ten sposób, że możesz mieć za to najnowszego iPhone’a 7? To może jednak całkiem niewiele, prawda?

Bo niecałe 1000 BIDów – tyle właśnie wynosi średnia BIDów wydanych przez zwycięzców na aukcjach z najnowszym smartfonem Apple’a. Od kilku dni najnowszy iPhone 7 jest dostępny na aukcjach za10groszy. Już teraz możesz więc przeanalizować wszystkie dostępne statystyki i dzięki temu jeszcze lepiej przygotować się do zdobycia najnowszego iPhone’a. I to nie za grube tysiące, ale dosłownie za grosze!

pl

Nowy iPhone 7 dzięki przeprojektowanej obudowie jest wreszcie wodoodporny i pyłoodporny. Został również wyposażony w całkowicie nowy aparat, a właściwie zintegrowany system dwóch aparatów, który pozwala robić lepsze zdjęcia z większego dystansu. A zdjęcia portretowe będą wyglądać jak zrobione lustrzanką, a nie smartfonem.

Niemal wszystko, co robisz z telefonem, rozgrywa się na jego ekranie. To tu oglądasz zdjęcia, czytasz wiadomości i robisz mnóstwo innych rzeczy. Dlatego na pewno docenisz świetny wyświetlacz Retina HD i jeszcze lepsze możliwości technologii 3D Touch.

Jeszcze jedną nowością iPhone’a 7 jest wbudowany stereofoniczny system audio, dający niesamowite wrażenia. A dzięki dostępnym niebawem słuchawkom AirPods będziesz mógł słuchać ulubionej muzyki bez zbędnych kabli, ze wszystkich urządzeń Apple.

Czy wam udało się już kupić jakiegoś smartfona na za10groszy.pl? Czy też polujecie na iPhone’y czy marka telefonu nie ma dla was takiego znaczenia? Jak zwykle, czekamy na komentarze.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.