Kilka sposobów na dodatkowe BIDy

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

BIDów na koncie nigdy zbyt wiele. Nie jest żadną tajemnicą, że im więcej ich masz, tym łatwiej będzie ci zdobyć upragniony przedmiot. Chcesz wiedzieć, jak niewielkim nakładem sił i środków podnieść swoje szanse? Dzisiaj przedstawiamy kilka sprawdzonych sposobów.

BOK_2016_08_001_MF_p

Podczas licytacji każdy BID jest na wagę złota. W końcu od zwycięstwa może dzielić Cię tyko jedno przebicie… Jasne, zawsze możesz dokupić kolejny pakiet z Cennika. Nie każdy jednak wie, że są też sposoby, by poprawić stan swojego konta praktycznie za darmo! Potrzebne jest jedynie nieco sprytu i cierpliwości – no i oczywiście troszkę wysiłku. Zyskać możesz bardzo wiele.

Wystaw komentarz
Co jest lepsze od wygranej aukcji? Wygrana aukcja i 200 BIDów! Zrób sobie zdjęcie z wylicytowanym przedmiotem i dodaj kilka słów komentarza. Podziel się swoimi przeżyciami, a my podzielimy się z Tobą BIDami. 😉

Wymień wygraną
Czy wiesz, że każdy wygrany przedmiot możesz wymienić na BIDy? Rozpocznij płatność za aukcję, a zobaczysz indywidualnie przygotowaną ofertę. Wymiana jest nieodwracalna, więc przemyśl dokładnie swoją decyzję! Po jej potwierdzeniu, twoje konto zostanie automatycznie doładowane.

Weź udział w konkursie
BIDy można również wygrywać w konkursach. Regularnie odwiedzaj naszą stronę na Facebooku, gdzie publikujemy informacje o planowanych oraz trwających zabawach. Prawidłowo odpowiedz na pytanie lub wykonaj zadanie konkursowe, a nagroda może być twoja!

Zostań blogerem
Lubisz przelewać myśli na papier? Napisz ciekawy artykuł na naszego bloga. Reportaż z ekscytującej aukcji, opis ciekawej strategii, a może recenzja wygranego produkt? Zaskocz nas! Za każdy post przyjęty do publikacji otrzymasz kod doładowujący. Najlepsze teksty nagradzamy nawet 500 BIDami!

Graj o BIDy
Nie zapominaj, że na naszych aukcjach za kilka groszy możesz wylicytować pakiety 100 i 500 BIDów. Jeśli właściwie rozegrasz swoje karty, niewielki wkład może się zwrócić nawet kilkunastokrotnie.

 

Podsumowując, im będziesz aktywniejszy, tym więcej zyskasz. Możliwości jest wiele. Pochwal się literackimi umiejętnościami, komentuj swoje zwycięskie aukcje, startuj w konkursach, wymieniaj i wygrywaj. Dodatkowe BIDy są na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy do wspólnej zabawy!


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

4 Komentarze

 1. Wszystko się zgadza i super, że są takie okazje na dodatkowe Bid-y! Kiedyś był bardzo fajny konkurs, w którym można było świetnie zasilić swoje konto w Bid-y, nazywał się strzał w dziesiątkę… Fajnie by było, gdyby znów wrócił na stronę serwisu, może zespół organizatorów takich rzeczy na za10groszy.pl pomyśli o tym…hmm…? 🙂 Pozdrawiam serdecznie!

  Odpowiedz
  • Niebawem ruszy nowy konkurs, ale tym razem na Facebooku.

   Odpowiedz
 2. wygrałem aukcje wszystko fajnie tylko po co ksero dowodu osobistego tego nie rozumiem

  Odpowiedz
  • Weryfikacja kont przeprowadzana jest aby upewnić się, że nie zostają naruszone postanowienia Regulaminu Serwisu (np. że użytkownik nie posiada więcej niż jednego konta lub nie jest niepełnoletni). Więcej na ten temat możesz przeczytać w “Najczęściej zadawanych pytaniach” oraz w tym poście.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.