Smartwatch za 0,19 zł!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Wielu z nas korzysta już ze smartwatcha, ale czy połączenie go z zegarkiem treningowym to dobry pomysł? Odpowiedź brzmi: tak! Firma Garmin wprowadziła na rynek inteligentny zegarek vívoactive, który jest idealny dla osób aktywnych fizycznie, a przy tym elegancki i użyteczny. Uprawiasz sporty? Oto zegarek dla Ciebie!

Jak go zdobyć? To proste. Nie musisz wydawać majątku. Wiemy, że sprzęt sportowy jest drogi, dlatego też przychodzimy Ci z pomocą. Kup BIDy i włącz się do zabawy. cojotus41 nie czekał długo na zwycięstwo. Wykonał zaledwie 9 przebić Automatem i wygrał smartwatcha za 0,19 zł! Miał szczęście, bo tylko jeden użytkownik próbował z nim walczyć. Niestety charon nie zdążył przebić oferty przeciwnika. A może w tym momencie też chciał włączyć Automat? Wtedy walka mogłaby być zacięta. Jednak to właśnie cojotus41 został zwycięzcą, zaoszczędzając na inteligentnym zegarku aż 1547,25 zł!

PL

Garmin vívoactive to inteligentny zegarek dla żyjących aktywnie. Jest niezwykle cienki i lekki, można go więc nosić codziennie, by w łatwiejszy sposób utrzymywać zdrową równowagę pomiędzy pracą a życiem osobistym. Nie musisz się martwić o ładowanie urządzenia – w trybie zegarka/śledzenia aktywności bateria zapewnia nawet do 3 tygodni działania. Wbudowane aplikacje sportowe firmy Garmin pozwolą Ci zdobywać wirtualne odznaki dla dodatkowej motywacji, dołączać do internetowych wyzwań, łączyć się i rywalizować ze znajomymi i rodziną oraz porównywać swoje wyniki w każdym miejscu na świecie.

Nie rezygnuj ze swoich marzeń. Wygrywaj przedmioty za grosze! Markowe produkty czekają na Ciebie.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.