7 zasad nowicjusza

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Jak wygrać aukcję? Strategii jest tyle, ile licytujących. Można jednak powiedzieć, że kluczem do sukcesu jest wiedza na temat funkcjonowania Serwisu, cierpliwość, oraz konsekwencja w działaniu. Specjalnie z myślą o nowych użytkownikach przygotowaliśmy siedem najważniejszych zasad.

1. Poznaj reguły
BOK_2016_07_006_MF_pZasady aukcji są dokładnie opisane w Regulaminie Serwisu. Natomiast najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami znajdziesz w zakładce FAQ. Zajrzyj też do „Pomocy” oraz na bloga. Zdobyta w ten sposób wiedza z pewnością zaowocuje już podczas pierwszej licytacji.

2. Doładuj konto
Zanim przystąpisz do licytacji, upewnij się, że dysponujesz odpowiednią ilością BIDów. Nie czekaj z doładowaniem konta do ostatniej chwili. Obsługą płatności zajmują się zewnętrzni operatorzy, a przetwarzanie transakcji może trochę potrwać.

3. Mierz siły na zamiary
W Serwisie możesz zdobyć fantastyczne przedmioty za grosze, ale wymaga to trochę wprawy. Nie bierz od razu udziału w licytacjach drogich produktów – przyciągają one doświadczonych użytkowników, z którymi możesz sobie nie poradzić. Spróbuj najpierw swoich sił walcząc o bon na zakupy czy pakiet BIDów. Mniejsza konkurencja sprawi, że łatwiej będzie Ci wygrać.

4. Patrz i ucz się
Baczna obserwacja to świetny sposób na poznanie tajników efektywnego licytowania. Patrz, co robią inni użytkownicy, i wyciągaj wnioski. Przebijać ręcznie czy Automatem? Długo i cierpliwie czy dorywczo i nieprzewidywalnie? Z cudzych sukcesów i porażek możesz się sporo nauczyć.

5. Przeglądaj statystyki
Zakładka „Statystyki” znajduje się na każdej stronie ze szczegółami aukcji. Dowiesz się z niej, ile BIDów wydali zwycięzcy oraz jak długo trwała dana aukcja. Dzięki tym informacjom łatwiej będzie Ci opracować skuteczną strategię.

6. Wygrywaj i wymieniaj
Licytuj przedmioty, które są dostępne na aukcjach już od dawna, np. karty podarunkowe czy perfumy. Nawet jeśli nie są Ci one w tej chwili potrzebne, zawsze możesz wymienić je na BIDy. W ten sposób łatwo zwiększysz stan konta!

7. Bądź aktywny
Chcesz zyskać jeszcze więcej BIDów? Nie zapomnij zostawić komentarzy do wygranych aukcji. Zapraszamy też do pisania postów na bloga i uczestnictwa w konkursach na Facebooku.
 
Mamy nadzieję, że powyższe rady okażą się pomocne. Życzymy powodzenia w licytacjach!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

2 Komentarze

  1. DZIEKUJE ZA POMOC JUZ TERAZ WIEM JAK KORZYSTAC

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.