MacBook Air 11″ za 5,28 zł!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Dużo podróżujesz i potrzebujesz takiego komputera, który wszędzie się zmieści? Mamy rozwiązanie. MacBook Air 11″ jest tak poręczny, że z powodzeniem zmieścisz go w torbie czy walizce. Koniec z dźwiganiem ciężkich bagaży, ten komputer waży zaledwie kilogram!

Tak, wiemy, że komputer ten kosztuje 5155 zł. Tak, wiemy, że to drogo. Ale wiemy też, że w naszym Serwisie możesz go mieć już za parę złotych! Wystarczy kupić BIDy, zaplanować strategię i ruszyć do zabawy. W taki sposób, użytkownik jepledo, wygrał MacBook’a Air 11″ za 5,28 zł! Gdy na aukcji pozostało już tylko kilku uczestników, włączył on swój Automat i, gdy ten wykonał 12 przebić, postanowił zmienić jego ustawienia. Być może zwiększył lub zmniejszył liczbę przebić. Zegar odliczał kolejne sekundy – 5… 4… 3… 2… 1… Zakończona! jepledo zaoszczędził 5144,26 zł wydając na MacBook’a 39 BIDów!!!

PL2

MacBook Air wyposażony jest w procesory Intel Core piątej generacji. Ta superwydajna architektura została opracowana pod kątem jeszcze mniejszego zużycia energii przy maksimum wydajności. Model 11-calowy działa bez doładowywania baterii nawet 9 godzin. Oznacza to, że możesz przez cały dzień swobodnie surfować po Internecie lub oglądać filmy. Choć MacBook Air jest niewiarygodnie mały i lekki, udało się wyposażyć go w pełnowymiarową klawiaturę, na której pisze się wygodnie i naturalnie. Klawiatura jest podświetlana, możesz więc bez problemu pisać nawet przy bardzo słabym oświetleniu. Wbudowany czujnik oświetlenia reaguje na zmiany w otoczeniu i automatycznie reguluje jasność ekranu i podświetlenie klawiatury.

Nie czekaj! Kup BIDy i licytuj markowe produkty, które możesz mieć za grosze.


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.