6 powodów, dla których warto licytować Automatem

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Obserwujesz już kolejną aukcję i ciągle myślisz, czy warto ustawić Automat. Czy nie lepiej samemu kontrolować przebicia? Można i tak, ale po co? Spróbuj raz ustawić Automat, a na pewno ci się spodoba. Jeśli jeszcze się wahasz, oto sześć sytuacji, w których Automat na pewno ci się przyda.

1. Gdy nie wiesz, kiedy zacząć licytować…

Wtedy najlepiej ustawić Automat Smart – zacznie on licytować dopiero wtedy, gdy na aukcji zostanie już tylko jedna osoba.* To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą zaskoczyć i zbić z tropu przeciwników.

2. Gdy licytujesz na kilku aukcjach naraz…

Znalazłeś kilka fajnych aukcji i z żadnej nie chcesz zrezygnować? Ustaw Automat! Będziesz miał pewność, że na każdej przebijesz w najlepszym momencie.

BOK_2016_06_003_MF_p3. Gdy aukcja rozpoczyna się w nocy…

Chcesz złapać okazję, ale nie masz siły na kolejną nieprzespaną noc? Automat będzie przebijał za ciebie, a ty rano wstaniesz wypoczęty i gotowy na następny dzień. A do tego – być może – z wygraną aukcją na koncie!

4. Gdy jesteś w pracy, na uczelni, na zakupach…

Automat możesz również ustawić na swoim smartfonie – gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz! A jak znajdziesz wolną chwilę, możesz zawsze zmienić ustawienia Automatu lub zacząć licytować ręcznie.

5. Gdy chcesz przestraszyć rywali…

Jeśli często będziesz zmieniał ustawienia Automatu, możesz w ten sposób zmylić przeciwników. Na pewno będą zastanawiać się, czy kończą ci się BIDy, czy może właśnie po raz kolejny doładowałeś konto.

6. Bo Automat nigdy nie zapomni przebić…

Jeśli akurat nagle musisz coś zrobić albo gdzieś wyjść, Automat dopilnuje wszystkiego za ciebie. Zajmij się spokojnie swoimi obowiązkami, a w tym czasie Automat będzie skutecznie przebijał.

Jak widzisz, Automat ma wiele zalet i jest przydatny w każdej sytuacji. Nie rezygnuj więc, gdy widzisz Automaty na aukcjach. Walcz razem z nimi!

*Pamiętaj, że po uruchomieniu Automat Smart zmienia się w zwykły Automat. Więcej informacji znajdziesz TU.


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

 1. Jestem starym graczem, gram tutaj od kilku ładnych lat.
  Muszę przyznać, że te automaty SMART to dość słaby pomysł, ogólnie działają na ludzi zniechęcająco. Kiedyś było lepiej, dokładnie było widać kto jest w grze i nikt nikogo nie woził na plecach. Czy jest szansa powrotu do starych zasad, albo wprowadzenie kilku aukcji na starych zasadach?

  Druga moja uwaga dotyczy aukcji z bidami. Gdzie się podziały aukcje za 500 bidów , gdzie są aukcje za 2500 zł. Jedna aukcja na dobę za 500 bidów to o wiele za mało, poza tym nie wszystkim pasuje wieczor na granie, niektorzy wola grac z rana. Dołóżcie wiecej aukcji za 500 bidów i to o róznych porach.
  Trzecia moga uwaga, przywrocicie aukcje debiut dla na nowych graczy, bo starcie w pierwszej swojej aukcji z jakims starym wyjadaczem zazwyczaj konczy sie porazka nowicjusza.

  Koleja moja uwaga dotyczy aukcji za 1 bid, które ciągną się przez kilka godzin. Ogolnie jak sobie pomysle ze mam siedziec przy licytacji godzinami to odpuszczam, bo nie mam tyle czasu.
  Tyle z moich uwag. Moze ktoś jeszcze się wypowie.

  Stary wyjadacz

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.