Telewizor za 24,68 zł!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Wracasz do domu po męczącym dniu, zasiadasz na kanapie z myślą, że wreszcie odpoczniesz, gdy nagle… Twój wysłużony telewizor odmawia posłuszeństwa. Wizja ogromnego wydatku na pewno nie bardzo Ci się podoba. Ale od czego jest za10groszy.pl? Kup BIDy, weź udział w aukcji i wygraj telewizor Sony Bravia W705C 48″ za kilkanaście złotych!

Na naszych aukcjach wszystko jest możliwe. Też chciałbyś znaleźć się w gronie zwycięzców? Weź przykład z użytkownika „sizahado39”, który zdobył telewizor wart 3 450 zł kosztem zaledwie 594 BIDów. Tak, to działo się naprawdę! Na początku do licytacji włączyło się tylko kilka osób. Jak jednak wiadomo, takie przedmioty cieszą się dużym powodzeniem, już po chwili zrobiło się więc dość tłoczno. „sizahado39” przezornie postanowił ustawić Automat. Dla zmylenia przeciwników często zmieniał jednak ustawienia. Ostatnie sekundy licytacji dzielił już tylko z użytkownikiem „isras29”. I nagle koniec! Napis „Zakończona”! Dlaczego „isras29” zrezygnował z dalszej gry? Czy zabrakło mu BIDów? A może nie zauważył, że skończyły mu się ustawione na Automacie przebicia? „sizahado39” się tym nie przejmował! To on wylicytował telewizor za 24,68 zł!

PL2

Telewizor Sony Bravia W705C pozwala intuicyjnie korzystać z aplikacji, gier, filmów i innych zasobów. Fantastyczny obraz Full HD będzie źródłem nowych wrażeń wizualnych. Telewizor ten przystosowany jest do równoczesnej współpracy nawet z 10 urządzeniami. Dzięki trybowi ClearAudio+ dźwięk z telewizora jest niezwykle realistyczny. Muzyka, dialogi i efekty przestrzenne stają się czystsze i dokładniejsze, niezależnie od źródła nagrania. Sony Bravia to także nagrywarka cyfrowa, która pozwala zapisywać programy na podłączony zewnętrzny dysk twardy USB.

Nie zastanawiaj się długo, tylko weź udział w aukcji. Każdy chciałby wylicytować telewizor za kilka złotych! A Ty?


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.