Bądź mądry jak Piotr!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Oto Piotr. Piotr wie, jak licytować. Piotr wygrywa aukcje i z łatwością powiększa stan swojego konta. Piotr lubi bawić się na za10groszy.pl. Bądź mądry. Bądź jak Piotr!

 

1

 

Na za10groszy.pl mam już całkiem spory staż. Wolny czas spędzam głównie na aukcjach. Znajomi w kółko chcą, bym zdradził im sekret na zdobywanie dodatkowych BIDów. Pisanie postów na bloga, branie udziału w konkursach czy wymiana wygranego przedmiotu na BIDy to przecież nie są jedyne sposoby, na zwiększenie stanu swojego konta.

 

2za10

 

Tego dnia trafiłem na aukcję z komputerem Steam Machine. Miałem akurat wolną chwilę, więc zacząłem ją obserwować. Przebicia ręczne, Automaty… Powiedziałem sobie: „niech to! Spróbuję i przebiję kilka razy ręcznie”. Chwilę później pole bitwy opuściło kilka osób. Uff! Wtedy włączyłem Automat Smart. Moja taktyka okazała się strzałem w dziesiątkę.

 

 

3

 

Wygrałem komputer! Huuuuraaa! Jestem wielki! No tak, niby fajnie, ale liczba BIDów na moim koncie drastycznie spadła. Nie chciałem mojego super komputera wymienić na BIDy. Szukałem innego sposobu na dodatkowe środki… I znalazłem! Przecież mogę dodać komentarz do wygranej aukcji.

 

 

4

 

Dokładnie przeczytałem Regulamin i gdy tylko przedmiot trafił w moje ręce, zalogowałem się i wystawiłem komentarz wraz ze zdjęciem. Już na drugi dzień stan mojego konta zwiększył się o 200 BIDów!

 

 

 

Dajemy Ci bardzo dużo możliwości na zdobycie darmowych BIDów. Pokaż jak cieszysz się z wygranego przedmiotu i zdobądź BIDy w prezencie. Później możesz pochwalić się znajomym, że Twoje zdjęcie pojawiło się na naszej stronie!


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

6 Komentarze

 1. Super!!!👍👏

  Odpowiedz
  • Przyznaje ci racja

   Odpowiedz
 2. Rewelacja!

  Odpowiedz
 3. Nie no to nie jest super to jest EXTRA SUPER. Świetna zabawa a do tego jeszcze można wygrać takie nagrody… Sorki bo inaczej nie można tego nazać niż WYGRANĄ !!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.