Konsola Xbox One za 17,49 zł!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Marzysz o męskim wieczorze z piłką nożną i grami? Konsola Xbox One wraz z grą FIFA 16 dostarczy Ci niesamowitych emocji! Możesz poczuć się jak gracz światowej klasy – Messi, Ronaldo, Lewandowski, a może Neymar? Bądź kim tylko chcesz.

Powstrzymujesz się od zakupu wymarzonej konsoli, bo czekasz na promocję w sklepie? Przestań zwlekać! Kup BIDy, wygraj aukcje i ciesz się z nagrody już dziś. Weź przykład z użytkownika „awprilek”, który właśnie zapłacił za nowego Xboxa One jedyne… 17,49 zł! Jak to możliwe? Chcesz wiedzieć jak walczą najlepsi? Wyglądało to tak. Na polu walki zostało już tylko dwóch śmiałków. Użytkownik „pidhna00” już od dłuższego czasu licytował Automatem. „pablog65” dzielnie przebijał ręcznie. Żaden z nich nie zdawał sobie sprawy, że „awprilek” czeka ze swoim Smartem jak przyczajony lis. Gdy Automat się zatrzymał, a przebicie ręczne nie nastąpiło, zadziałał Smart. Tym podstępnym posunięciem „awprilek” zmiażdżył pozostałych „bidowojowników”. 🙂 Xbox już jest jego – czy starczy Ci odwagi aby zagrać o własnego?

PL1

Konsola Xbox One to multimedialne centrum rozrywki, przy pomocy którego porozmawiasz przez Skype z przyjaciółmi, obejrzysz telewizję czy włączysz komendą głosową ulubiony film. Teraz możesz grać w gry nie tylko na konsoli ale również na komputerze lub tablecie z system Windows 10! Bądź w stałym kontakcie ze społecznością Xbox Live. Graj w trybie wieloosobowym między różnymi urządzeniami i rywalizuj ze znajomymi o miano najlepszego gracza.

W naszym Serwisie znajdziesz najnowsze konsole z grami od razu po premierze! Po co wydawać góry pieniędzy, jeśli możesz kupować za grosze?


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

  1. widzę że się opłaca licytować 🙂

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.