„PC-Killer” w natarciu!!!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Już najwyższy czas by wprowadzić do twojego życia konsolę! Grabarz PC gaming-u nadchodzi, zostawiając na swojej drodze tylko wypalone karty graficzne i puste dyski twarde. Czy jesteś gotowy na Uncharted 4?

Zgodna opinia zarówno graczy jak i krytyków mówi wprost — to największe osiągnięcie technologiczno-graficzne w historii interaktywnej rozrywki. Dostępne wyłącznie na PlayStation 4. Więc zamień wysłużone krzesło na wygodną sofę i zasmakuj esencji gry akcji w najczystszej formie.

BOK_2016_05_004_okladka_pZłam schemat, wyrwij się z pecetowego kółka wzajemnej adoracji i zawalcz już dziś o swój egzemplarz Uncharted 4 wraz z nową konsolą PlayStation 4. Wykorzystaj swój poczciwy komputer do ostatniej, najważniejszej misji w jego karierze: wygraj z jego pomocą aukcję na za10groszy.pl. Potem pozwól mu odejść godnie, zanim do reszty osiwieje czekając na Half-Life 3. 😉 Uncharted już jest, rządzi i czeka na Ciebie!

Chcesz zaimponować dziewczynie? Pokaż jej jak wymiata twoja nowa konsola. Powiedz jej, że tej gry nie kupiłeś, nie wziąłeś na raty, nie dostałeś od taty. Zdobyłeś ją właśnie specjalnie dla niej, 99% taniej, w najlepszym Serwisie aukcyjnym na świecie. A za zaoszczędzone pieniądze kup jej kwiaty i patrz jak zmienia się twoje życie.

Nie wiesz jeszcze czym jest Uncharted? Wyobraź sobie najlepszy film o Indianie Jonesie zamieniony na grę akcji przedstawioną z perspektywy trzeciej osoby. Dorzuć strzelaniny jak w GTA V, zagadki lepsze niż w Tomb Raiderze, elementy skradanki rodem z Batmana, walki na pięści, ekstremalną jazdę jeepem i nielinową eksplorację świata gry. Jeszcze mało? Nie martw się, czeka na ciebie niejedna niespodzianka (na szczęście z wyjątkiem zielonych ludzików i piesków preriowych).

Obudź się. PC gaming is dead. Cinema is dead.

To czas interaktywnej rozrywki nowej generacji. Dołącz do nas! Gra Uncharted 4 wraz z konsolą PlayStation 4 już dostępna w Serwisie za10groszy.pl.


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.