Ulepszona aplikacja za10groszy.pl!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Ciągle jesteś w ruchu i nie masz czasu usiąść przed komputerem? Pobierz naszą darmową aplikację i licytuj gdziekolwiek jesteś: w drodze do pracy, w pociągu, na plaży! Baw się cały czas z za10groszy.pl – bez ograniczeń!

Pierwszy raz z naszej aplikacji mogłeś skorzystać dokładnie rok temu. Ale to właśnie teraz specjalnie dla Ciebie wprowadziliśmy nową funkcję, jaką jest płatność za pakiety BIDów! Od dzisiaj nie musisz już logować się na komputerze – wszystko zrobisz na swoim smartfonie! Obserwuj trwające aukcje, licytuj, ustawiaj Automaty, kupuj BIDy, sprawdzaj stan konta i aktualne limity wygranych aukcji. Aplikacja jest przejrzysta i prosta w obsłudze.

 

Download_on_the_Android_PL_130x45 Download_on_the_App_Store_Badge_PL_135x40

 

Jeżeli jesteś posiadaczem iPhone’a, wejdź na stronę sklepu App Store i pobierz aplikację o nazwie „Wellbid”. A jeśli korzystasz ze smartfona z Androidem, odwiedź sklep Google Play i pobierz aplikację „wellbid.com”.

Dzięki aplikacji mobilnej za10groszy.pl żadna aukcja Cię nie ominie! Już nie musisz martwić się, że nie masz w pobliżu komputera. Licytuj gdzie i kiedy chcesz!


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.