Bądź mądry jak Emila!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Oto Emila. Emila wie, co to prawdziwa rozrywka. Emila gra na aukcjach i wie jak je wygrywać, powiększając przy tym stale liczbę BIDów na swoim koncie. Emila zdobywa tym samym produkty, których potrzebuje i o których marzy. Bądź mądry. Bądź jak Emila!

 

1

 

 

Gdy się nudzę, to licytuję. Bawię się przy tym świetnie. Tego wieczoru padło na 3 aukcje: golarkę, iPhone’a i depilator. Ustawiłam trzy Automaty, czekałam na wynik. I się doczekałam! Wygrałam golarkę.

 

 

2

 

 

Zaczęłam się zastanawiać, co z nią zrobić. Mogłabym zrobić fajny prezent mojemu chłopakowi, ale po co mu druga… Lepiej wylicytować jednak najnowszego iPhone’a… ❤ Tylko co zrobić, gdy na koncie tak mało BIDów… 🙁

 

 

3

 

Ale zaraz… za10groszy.pl daje mi przecież super możliwość wymiany wygranej na BIDy! Tak, jestem genialna! Wymienię golarkę, a stan mojego konta szybko się powiększy i natychmiast wrócę do gry!

 

 

4

 

 

Udało się! Za wymianę golarki otrzymałam 3475 BIDów i od razu zaczęłam walczyć o iPhone’a. Co to była za gra! Co z tego, że miałam wielu przeciwników… to ja zostałam zwycięzcą! Brawo ja!

 

 

 

W naszym Serwisie na użytkowników czekają zawsze tylko najlepsze oferty. Opcja wymiany na BIDy to doskonała okazja, aby zwiększyć stan konta i walczyć o najnowsze przedmioty. Teraz możesz spełniać marzenia jeszcze szybciej!


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.