Tablet za 1,06 zł!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

W ciągu ostatnich lat tablety stały się urządzeniami niezwykle popularnymi. Używamy ich nie tylko do sprawdzania poczty czy serwisów społecznościowych, ale również do grania, oglądania filmów i czytania ebooków. Uważasz, że jakość musi kosztować? W naszym Serwisie najnowsze tablety możesz kupić za grosze!

Lenovo Yoga Tab 3 Pro 10 ma mnóstwo przydatnych funkcji, ale jego cena sklepowa to ponad 3000 zł… Co zrobić, żeby zapłacić za niego o wiele mniej? Weź udział w aukcji! Użytkownik „cytor” wylicytował ten tablet za 1,06 zł! Podczas aukcji, która trwała ponad 13 minut użytkownicy przebijali ręcznie i ustawiali Automaty. W wyścigu po tablet „cytor” musiał się zmierzyć z aż 11 przeciwnikami, ale osiągnął zwycięstwo zaledwie jednym przebiciem! Jak to możliwe? Wystarczyło, że użył Automatu Smart. Na aukcji została jedna osoba i Automat „cytora” włączył się do gry. Jego przeciwnik nie zdążył przebić ręcznie i pojawił się napis „Zakończona”. To były emocje 🙂 Trochę cierpliwości, idealna strategia i wymarzony przedmiot może być Twój.
PL3

Lenovo Yoga Tab 3 Pro 10 posiada wbudowany projektor, który wyświetli nawet 70-calowy obraz na ścianie lub suficie. W odróżnieniu od modeli oferowanych przez innych producentów, tablet ten został wyposażony w aż cztery głośniki. Możesz go swobodnie używać w każdej sytuacji – trzymać, postawić czy nawet powiesić. Dzięki technologii AnyPen, do obsługi urządzenia nie potrzebujesz rysika. Możesz zastąpić go długopisem, kluczem czy spinką do włosów, nie ryzykując przy tym uszkodzenia ekranu.

Już teraz doładuj konto i włącz się do zabawy. W Serwisie za10groszy.pl znajdziesz najnowszy sprzęt za grosze. Teraz Twoja kolej!


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.