Ile BIDów na iPhone’a?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Ile muszę mieć BIDów, żeby wygrać iPhone’a? Pewnie każdy z was zadaje sobie to pytanie. W tej sytuacji na pewno pomocne okażą się statystyki, które znajdziesz na stronie każdej aukcji. Dzięki nim wypracujesz własną strategię i zaskoczysz przeciwników.

 

pl2

 

 

 

Na aukcji właśnie pojawił się najnowszy iPhone. Chciałbyś już zacząć licytację, ale nie wiesz czy wystarczy ci BIDów. Wejdź w zakładkę „Statystyki”.

Po lewej stronie tabelki znajdziesz informacje o przebiegu 10 aukcji z danym przedmiotem, czyli o tym kto został zwycięzcą, ile BIDów wydał na aukcji, czas trwania tej aukcji i liczbę uczestników.

 

 

PL1

 

Natomiast po prawej stronie wyliczyliśmy średnią: liczbę BIDów wydanych przez zwycięzców, liczbę uczestników, liczbę automatów oraz średni czas trwania aukcji.

Z powyższych statystyk wynika, że zwycięzca wydał średnio 115 BIDów na wygranie najnowszego iPhone’a! Więc na co czekasz?

 

 

PL3

U nas możesz wylicytować nie tylko najnowsze smartfony ale też np. sprzęt RTV. Może nowa konsola w zestawie z grą? Brzmi ciekawie prawda? Tylko, że normalnie na taki przedmiot trzeba długo oszczędzać… Za to dzięki nam spełnisz szybko swoje marzenia!

Średni czas trwania aukcji konsoli Sony PlayStation 4 z grą wynosi około godziny, a zwycięzcy średnio potrzebują 146 BIDów, aby wygrać przedmiot.

 

 

PL4

 

A może chciałbyś słuchać muzyki z najnowszych słuchawek firmy Marshall? Ich cena rynkowa to ponad 1000 zł! Na za10groszy.pl wystarczy, że zaopatrzysz się w około 100 BIDów i mogą być Twoje.

 

 

 

Sprawdzaj poprzednie licytacje, dokonaj obliczeń, opracuj taktykę, i licytuj! Pamiętaj jednak, że przebieg aukcji zależy wyłącznie od użytkowników. Czasami wydasz mniej, a czasami więcej BIDów. Jedno jest jednak pewne… w Serwisie za10groszy.pl i tak jest najtaniej!


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.