Serwis za10groszy.pl jest najlepszy!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Popularność za10groszy.pl rośnie z roku na rok. Od 8 lat nieprzerwanie zapewniamy mnóstwo emocji i zabawy. Działamy na 5 kontynentach i ciągle się rozwijamy. A to wszystko dzięki wam i zaufaniu, jakim nas darzycie.

p_01Serwis za10groszy.pl jest najdłużej funkcjonującym serwisem typu penny auction na świecie. Do dzisiaj zakończonych zostało już ponad milion aukcji. Codziennie powiększa się grono naszych użytkowników. Każdy kolejny dzień to powód do radości dla setek tysięcy zadowolonych odbiorców. Znajdziecie nas w każdym zakątku świata – od Polski, poprzez Francję, Meksyk aż do Chin.

Jesteśmy sprawdzonym serwisem, już po raz trzeci otrzymaliśmy prestiżowy Laur Konsumenta. Poza tym współpracujemy ze znanymi markami, które promują za10groszy.pl. Współpracowaliśmy z takimi stacjami telewizyjnymi jak TVN czy MTV. Byliśmy również sponsorami Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Świata (WRC) oraz wydarzenia Blog Roku. Wspierały nas też znane osoby: Natalia Siwiec, Irek Bieleninik, Przemysław Cypryański, Rafał Maślak i Tomasz Podsiadły.

p_02Na naszych aukcjach macie szanse zdobyć nowe przedmioty z pełną gwarancją producenta. Nigdy nie korzystamy z produktów powystawowych. Nasze towary pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych źródeł. Współpracujemy z ogólnopolskimi dostawcami, takimi jak: Media Markt, Saturn, Smyk, Apart, Sodexo. Oferujemy wam bogaty asortyment – od sprzętu RTV i AGD po zabawki dla dzieci. Marzycie o najnowszym iPhonie, smartfonie Samsung czy aparacie Canon? Specjalnie dla was na bieżąco wprowadzamy na aukcjach nowości pojawiające się na rynku. Już nie musicie czekać miesiącami, aby kupić nowy tablet! U nas będziecie go licytować zaraz po premierze!

p_03Spodobał wam się najnowszy model smartfona? Możecie go kupić przez „Kup Teraz” lub najpierw spróbować swoich sił na aukcji. Nawet jeżeli nie wygracie, możecie kupić ten przedmiot za cenę rynkową, a przy tym odzyskacie BIDy wydane podczas licytacji lub obniżycie cenę zakupu. U nas nic nie tracicie!

Po co marnować czas na zakupach w zwykłym sklepie? Nasze aukcje są dużo przyjemniejsze! Za niewielkie pieniądze możecie wylicytować, co tylko chcecie. Serwis za10groszy.pl rozwija się specjalnie dla was!


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

4 Komentarze

 1. Jesteście the best i dzięki temu jesteście tak długo na rynku, ale nie spoczywajcie na laurach!
  Moje rady, abyście dalej nieprzerwanie funkcjonowali przez kolejne 8 lat:
  – Zachęćcie innych do licytacji w serwisie, dajcie więcej pakietów bidów, zwiększcie te pakiety. Brakuje aukcji o 500 bidów, bowiem o jednej na dobę nie warto wspominać. Wróćcie do tych aukcji po 2500. Brakuje tu możliwości wyboru.
  – Wprowadźcie jakieś konkursy, cokolwiek co jeszcze bardziej zachęci grających.
  – Częściej zmieniajcie przedmioty na aukcjach.
  Konkurencja nie śpi..

  Odpowiedz
 2. Z tymi pakietami to prawda. Wróćcie do tych pakietów po 500 BIDów w zdecydowanie większej liczbie albo zabierzcie je w ogóle.

  Odpowiedz
  • Zgadzam się. Brakuje ich.

   Odpowiedz
 3. Jesteście WIELCY.
  Na Was nawet nie można się obrazić.
  Was można albo kochać, albo nienawidzieć .
  Kilkakrotnie już chciałem odejść, ale chyba nie da się odejść od “osoby kochanej”.
  Ja licytuję od ładnych paru lat i “starzy wyjadacze” chyba wiedzą o czym piszę.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.