Wielkanoc z za10groszy.pl

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Co przychodzi wam do głowy, gdy myślicie: „Wielkanoc”? Kolorowe pisanki, zapach przepysznej paschy, spotkania w gronie najbliższych… W tym roku radosne święto będzie wam się kojarzyć również z Serwisem za10groszy.pl. A to za sprawą promocji, z której aż szkoda nie skorzystać!

Wielkanoc_blog_MFm_pZ nieocenioną pomocą czekoladowego zająca przygotowaliśmy dla was promocyjny pakiet 1500 BIDów za jedyne 140 zł.* Przyniesiony przez gromadkę uroczych kurczaczków będzie na was czekać w Cenniku od 25 do 28 marca. Pakiet ten będziecie mogli kupować wiele razy.

To wyjątkowa szansa, by zyskać BIDy w super atrakcyjnej cenie. Takiej okazji nie przegapiliby nawet mieszkańcy Wyspy Wielkanocnej. Zajadając drożdżową babkę, doładujcie konto promocyjnym pakietem BIDów i bawcie się na naszych licytacjach.

Aukcje na za10groszy.pl – świetny pomysł na Wielkanoc!

* Jest to pakiet BIDów bezzwrotnych.


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

2 Komentarze

  1. Szkoda że nie daliście jakiś Wielkanocnych Pakietów z Bidami do licytacji.

    Odpowiedz
    • Witaj, w tym roku faktycznie nie ma możliwości licytowania specjalnych pakietów BIDów na Wielkanoc, ale Serwis nigdy nie zapomina o swoich Użytkownikach i specjalnie dla nich przewidział promocję dostępną w Cenniku, dzięki której możesz kupić specjalny wielkanocny pakiet 1500 BIDów w specjalnej, promocyjnej cenie. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty, a być może Twój wielkanocny koszyk wzbogaci się o jakiś markowy produkt w super niskiej cenie. 🙂

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.