Zapewniamy emocje na GALI TWÓRCÓW 2015!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Już 18 marca podczas Gali Twórców 2015 odbędzie się licytacja na żywo. W trakcie wydarzenia, którego sponsorem jest m.in. Serwis za10groszy.pl, gwiazdy show-biznesu, najlepsi polscy blogerzy oraz vlogerzy będą mogli przekonać się, jak ogromne emocje wywołują nasze aukcje.

W ramach aukcji na żywo będzie można wylicytować nowoczesny telewizor, czytnik e-booków oraz 3 karty doładowujące na stronę za10groszy.pl o wartości 99 zł! Ceny wywoławcze wszystkich produktów zaczynają się od 0 złotych, zatem emocje są gwarantowane! Naszą aukcję poprowadzi popularny aktor, Przemysław Cypryański.

Przypomnijmy, że jest to już 11. edycja konkursu Gala Twórców. Po raz czwarty jednym ze sponsorów tego wydarzenia jest serwis za10groszy.pl.

Najlepszych polskich blogerów i vlogerów wybierze jury, w skład którego wchodzą m.in.: Jarosław Kuźniar, Dorota Wellman, Hubert Urbański, Tomasz Raczek, Wojciech Modest Amaro i Patryk Vega. Wyłonionych zostanie sześciu zwycięzców w kategoriach blogowych oraz sześć najlepszych kanałów youtube. Nagrody zostaną również przyznane za Tekst Roku, Video Roku, Blog Roku oraz tytuł Twórcy Video Roku.

Relację z gali oraz naszej specjalnej aukcji na żywo będzie można obejrzeć 10 kwietnia w programie „Co za Tydzień” na antenie TVN. Zapraszamy!


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.