Victoria’s Secret Fashion Show!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Na tę relację musieliście długo czekać! Ale opłacało się – 20. jubileuszowy pokaz Victoria’s Secret Fashion Show będzie emitowany dziś w 185 krajach! Prezentacja zmysłowej bielizny odbyła się w Nowym Jorku 10 listopada, a na wybiegu nie zabrakło oczywiście słynnych Aniołków…

Pierwszy pokaz z 1995 roku transmitowany był na żywo i pokazany na specjalnym ekranie w samym sercu nowojorskiego Times Square. Obejrzało go wówczas ponad 2 mln osób! Media jednogłośnie nazwały ten modowy debiut „bieliźniarskim wydarzeniem stulecia”. Do dziś znakiem rozpoznawczym marki są anielskie skrzydła noszone przez wybrane modelki. Na tegoroczne show przygotowano aż 46 par skrzydeł!

BLOG_2015_11_015_MF_t50_p (1)Victoria’s Secret nie jest typowym pokazem mody. Nie zobaczycie tam modelek wyglądających jak żywe manekiny. Aniołki Victoria’s Secret przez cały pokaz są uśmiechnięte, żartują, uwodzą publiczność, a to wszystko w magicznej scenerii! W tym roku grono aniołków powiększyło się aż o 10 nowych modelek.

Motywem przewodnim Victoria’s Secret Fashion Show 2015 było przesłanie miłości, radości i dobrej zabawy. Rzeczywiście łatwo można zakochać się w elicie najseksowniejszych modelek świata, które przenoszą nas w anielski świat koronek. Aniołki prezentują również ekstrawaganckie kostiumy. Jedna z modelek wystąpiła w stroju ważącym około 18 kg!

Co roku specjalnie na pokaz projektuje się jeden wyjątkowy model biustonosza, tzw. Fantasy Bra. Stworzenie tegorocznego Fantasy Bra, wartego 2 miliony dolarów, zajęło 685 godzin, podczas których ozdobiono go 6,5 tys. szlachetnych kamieni.

Przygotowania do pokazu to wielkie wyzwanie. Nad wyglądem modelek czuwało aż 70 osób! Styliści zużyli 40 butelek lakieru do włosów oraz 100 opakowań balsamów do ciała i samoopalaczy.

Przenieście się dziś w bajkowy świat bieliźniarskiego giganta….


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.