Antyporadnik

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Chcesz rozpocząć przygodę z Serwisem za10groszy.pl? Oto żartobliwy antyporadnik, z którego dowiesz się, jak najlepiej NIE postępować. 🙂

1. Zarejestrowałeś się już, więc czas kupić pierwszy pakiet BIDów. Pamiętaj, że nie musisz teraz podawać prawdziwych danych. W każdej chwili możesz je przecież zmienić. Po co marnować czas na wprowadzenie poprawnego imienia, nazwiska czy adresu? Nikt nie zwraca na to uwagi.

BLOG_2015_09_003_MF_t49_p2. Chcesz doładować konto? Wpisz dane do przelewu – numer referencyjny, kody – jakie tylko chcesz. Nie zwracaj uwagi na komunikaty. BIDy muszą jak najszybciej trafić na twoje konto!

3. Znajomy podpowiedział ci, żebyś przed pierwszą licytacją zapoznał się z zasadami działania Serwisu? No, chyba żartujesz! Wystarczy kliknąć tu i tam – i po problemie. Kto by się przejmował jakimiś tam regułami?

4. Nie wiesz, co licytować na początku? Oczywiście, że najdroższy sprzęt! Marzysz o iPhonie? To do dzieła! Nie słuchaj rad innych, żeby zacząć licytację od mniej popularnych produktów. Oni po prostu chcą zabrać ci ten przedmiot.

5. Licytuj na kilku aukcjach naraz bez przygotowanej strategii. Po co tracić czas na analizowanie statystyk czy obserwowanie innych użytkowników?

6. Wróciłeś z pracy i masz jeszcze mnóstwo obowiązków na głowie. To najlepszy czas na licytację! Przecież w pośpiechu człowiek podejmuje najlepsze decyzje.

7. Lubisz oszukiwać i łamać regulaminy? U nas nikt cię nie sprawdzi. Najważniejsze to wygrać przedmioty za wszelką cenę.

Wszystkie porady trzeba rozumieć na odwrót! Nigdy tego nie róbcie! 🙂


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.