Halloween – czyli strach się bać!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Upiory, czarownice, krwiożercze bestie… Wy też czekacie na Halloween? I bardzo dobrze, bo przygotowaliśmy dla was wyjątkowe atrakcje. Nowa kategoria przedmiotów i uwaga: specjalny promocyjny pakiet BIDów! Ufff, aż strach się bać. 🙂

cat2Już od 23 października, przez ponad tydzień, będziecie mogli licytować w budzącej grozę kategorii „Halloween”. Uzbrojeni w czosnek, zasiądźcie przed komputerami i przebijajcie. Nie znajdziecie tu Laleczki Chucky, ale za to mamy dla was: Lego Ghostbusters, kostiumy Królowej Balu Zombie, Żniwiarza czy Ducha Piratki, a także kamerę GoPro HERO Black Adventure, iPhone’a 6s i wiele innych produktów. Nie jeden trup wróciłby z zaświatów, by kupić za grosze te przedmioty. Kategoria dostępna będzie do 2 listopada.

pumpkinWisienka na torcie to promocyjny pakiet 999 BIDów za jedyne 99 zł! Zaklęty przez wiedźmę z bagiennych lasów będzie na was czekać w Cenniku od 30 października do 1 listopada. Każdy, nawet Dr. Jekyll i Mr. Hyde, będzie mógł kupić ten pakiet raz na 24 godziny. To prawdziwa okazja dla aukcyjnych wampirów i wilkołaków. Kliknijcie na przycisk „Kupuję” i pokażcie swoją mroczną stronę podczas licytacji. Czatujcie z innymi straszydłami, ale nie posyłajcie nikomu pocałunku śmierci. To lepsze niż wieczór z „Nocą żywych trupów”.

Zachęcamy również do udziału w akcji „W roli głównej Halloween”. Na naszego Facebooka Wellbid International, w wiadomości prywatnej, przysyłajcie zdjęcia, która straszą lub śmieszą mroczno-groteskową aurą. Koniecznie podajcie też swój adres e-mail. Chcemy was widzieć na tych fotkach, więc nie zapadajcie się sześć stóp pod ziemią. Na zdjęcia czekamy od 23 października do 1 listopada. Frankenstein, hrabia Dracula oraz Freddy Krueger opublikują zdjęcia w naszej galerii 2 listopada. Ich autorzy otrzymają kod doładowujący o wartości 100 BIDów!

Niech strach będzie z wami…


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.