Jak licytowałaby Drużyna A?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Właśnie ruszyła produkcja remake’u kultowego serialu „Drużyna A”. Na pewno nie raz widzieliście słynną paczkę w akcji. Ale co by było, gdybyście spotkali ich na za10groszy.pl? Wyobraźcie sobie, że Hannibal, B.A., Buźka i Murdock licytują razem w wami.

Pułkownik John „Hannibal” Smith

Lider Drużyny A, czyli wytrawny strateg, nie zacząłby licytować bez planu rozrysowanego na dużej kartce. Po zapaleniu ulubionego cygara ustawiłby Automat na wybranych aukcjach. Hannibal to mistrz kamuflażu – często zmieniałby awatary, by zwodzić innych licytujących. Jest przebiegły i dalekowzroczny, dlatego bez problemu niweczyłby posunięcia swoich przeciwników. A po każdej wygranej aukcji mówiłby: „I love it when a plan comes together”.

BLOG_2015_10_08_MF_PL_t41_mwSierżant Bosco Albert „B.A.” Baracus

Mechanik Drużyny A wiele razy dał się poznać jako rozrabiaka i choleryk. Podczas aukcji nie umiałby powstrzymać swojego krewkiego temperamentu. Z każdym kolejnym przebiciem coraz bardziej by się denerwował, a przez to licytowałby chaotycznie. Nie mogąc dopaść swoich rywali, wyładowywałby wściekłość na laptopie. Prawie wszystkie aukcje siłacza kończyłyby się rozbiciem sprzętu. Dlatego najczęściej licytowałby przedmioty z kategorii „Komputery i konsole”.

Porucznik Templeton „Buźka” Peck

„Buźka” szukałby aukcji z damskimi loginami. Główną strategią serialowego Casanovy byłby flirt na czacie. Złamałby system, by wysyłać kokieteryjne wiadomości i zwodzić kobiety czułymi słówkami. Ale przegrywałby wszystkie aukcje z udziałem samych mężczyzn. Ten uprzejmy oszust stosowałby wyrafinowane metody działania. Jako księgowy Drużyny A rozważnie wydawałby swoje BIDy. Ponieważ przesadnie dba o swój wygląd, najbardziej interesowałyby go przedmioty z kategorii „Uroda i zdrowie”.

Kapitan H.M. „Howling Mad” Murdock

Pilot Drużyny A bezbłędnie naśladuje głupka czy wariata. Udawałby, że przebija bezmyślnie na kilku aukcjach naraz – właśnie jak szaleniec, żeby inni mieli go za amatora. Na pierwszy rzut oka jego licytowanie wydawałoby się nielogiczne, a nawet absurdalne. Inni użytkownicy lekceważyliby go jako nieszkodliwego świrusa, a przez to traciliby czujność. Murdock za każdym razem okazywałby się niebezpiecznym przeciwnikiem.

Byli wojskowi Amerykańskich Sił Specjalnych chętnie licytowaliby w furgonetce GMC Vandura, „towarzyszącej” im w prawie każdej akcji. I na pewno sporo namieszaliby na za10groszy.pl. 🙂


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.