Nowicjusz

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Kilka miesięcy temu moja znajoma opowiedziała mi o za10groszy.pl. Wszedłem na stronę z ciekawości i od razu zwróciłem uwagę na bardzo niskie ceny przedmiotów. Nie tracąc czasu, założyłem konto i kupiłem pakiet BIDów.

Zacząłem od aukcji z kartą podarunkową. Przyznaję, że na początku czułem się trochę niepewnie. Licytujących było trzech, ale po kilku minutach dołączyły kolejne osoby i „jakieś Automaty” przebijające mnie non-stop. – Nie, nie – pomyślałem – spadam stąd. Dziś już wiem, że Automaty spełniły swoją rolę: po prostu się przestraszyłem.

BLOG_2015_09_001---tydzien-36__MF_2Po ucieczce z mojej pierwszej aukcji zostało mi jeszcze trochę BIDów. Zauważyłem małe zainteresowanie pakietem 100 BIDów, więc zaryzykowałem… i opłaciło się! Pakiet był mój już po trzech przebiciach. Szkoda, że nie można od razu licytować kolejnych. Z drugiej strony dzięki limitowi 24 godzin na tych aukcjach nie jest aż tak bardzo tłoczno.

Szybko wydałem wszystkie BIDy, bo byłem niedoświadczony i licytowałem trochę bezmyślnie, bez żadnego planu. Ale z każdą kolejną aukcją idzie mi coraz lepiej. Nauczyłem się sprytnie wykorzystywać „te straszne Automaty”, które okazują się wygodne i pomocne. Niekiedy nawet pozwalają mi się spokojnie wyspać. 🙂

Oczywiście, nie ma strategii, która będzie skuteczna na wszystkich aukcjach. Zawsze jest możliwość, że ktoś cię pokona, jak i szansa, że ty rozłożysz przeciwnika na łopatki. Ale najważniejsze to: przebijać rozważnie, nie dać się ponieść emocjom i wiedzieć, kiedy zrezygnować (wymarzone aukcje często się przecież powtarzają).

Zachęcam gorąco do licytowania na za10groszy.pl. Bo czy nie fajnie kupić nowiutki Apple iPad za 40 groszy? Zgadza się – takie zakończenie aukcji też już widziałem. 🙂


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

9 Komentarze

 1. Ja też w to nie mogłem uwierzyć, aż pewnego dnia znajomy polecił mi ten sposób kupowania 🙂

  Odpowiedz
 2. Ja jeszcze w to nie wierzę, co prawda zacząłem od wczoraj i póki co nic się nie udało wylicytować, ale wszystko przede mną trochę nauki i wiary w siebie i wszystko będzie dobrze hehe. Gorąco polecam!!!

  Odpowiedz
 3. Jestem tu od dziś. Koledzy polecili mi tę stronę ale do końca nie jestem pewny, że może tutaj łatwo wygrać. Jeszcze nie wiem gdzie co jest ale powoli się uczę. Nigdy nic nie wygrałem, może na tej stronie wygram.

  Odpowiedz
 4. Dziś po raz pierwszy wszedłem na za10groszy.pl, na razie nie wiem co i jak, ale pewnie niebawem się rozkręcę 🙂

  Odpowiedz
 5. Ogólnie myślę, że będzie fajna zabawa, bo chyba o to też chodzi. Mile spędzony czas i niesamowite możliwości jakie daje serwis 🙂

  Odpowiedz
 6. Bardzo super strona!!

  Odpowiedz
 7. zapisałam sie wczoraj i troche sie boje …..moze jakies rady????

  Odpowiedz
 8. A ja obserwowałem , próbowałem różnych taktyk i nigdy nic nie udało mi się kupić,

  Odpowiedz
  • Nie zniechęcaj się! W końcu nie od razu Kraków zbudowano. Spróbuj sił na aukcjach z pakietami BIDów i przedmiotami o mniejszej wartości. Tam łatwiej jest o zwycięstwo. Trzymamy kciuki!

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.