Telewizyjne relacje z premiery sztuki

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

O debiucie aktorskim Natalii Siwiec było głośno w ogólnopolskich mediach. Modelka zebrała przychylne recenzje krytyków, wprowadzając powiew świeżości do znanej komedii omyłek. Natomiast tuż po premierze “O co biega?” miała miejsce wyjątkowa aukcja na żywo.

Wylicytowane przedmioty trafiły do podopiecznych Domu Dziecka w Gdańsku oraz Hospicjum w Gdyni. Jak dokładnie przebiegała charytatywna licytacja, będzie można zobaczyć na antenie TVP 2 i TVN w najbliższy weekend!

natalia pomorska

Spełniłam swoje marzenie – zagrałam w spektaklu teatralnym! Poza tym uczestniczyłam w wyjątkowej aukcji na żywo, a wylicytowane przedmioty trafiły do potrzebujących dzieci. Bardzo dziękuję za wsparcie Serwisowi za10groszy.pl, który jest współproducentem sztuki – mówi Natalia Siwiec.

Relacja z imprezy zostanie wyemitowana w sobotni poranek, 5 września, w programie “Pytanie na śniadanie” w TVP 2. Dzień później materiał filmowy będzie można obejrzeć również w TVN w “Co za tydzień” – początek o godz. 11:00. Spektakl w reżyserii Tomasza Podsiadłego wystawiany jest w Sali Koncertowej Portu Gdynia. Bilety kupić można na stronie Centrum Kultury w Gdyni.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

  1. Tyle rzeczy zaskakuje i ciekawi , brakuje czasu……

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.