Aukcja na żywo i driftingowe szaleństwo

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Pisk opon i zapach palonej gumy w najbliższy weekend wypełnią parking przy stadionie INEA w Poznaniu. A to za sprawą zawodów Drift Master GP. Emocji dostarczą nie tylko zmagania na torze, ale również nasza specjalna aukcja na żywo! Motoryzacyjne gadżety będzie można zdobyć za grosze. Po raz pierwszy w roli prowadzącej wystąpi Natalia Siwiec!

REKLAMA_2015_08_012_blog_m_pDriftingowe Mistrzostwa Polski to nie lada gratka dla wszystkich maniaków motoryzacji. Trudno szukać podobnej, tak widowiskowej imprezy sportowej. Chętnie włączymy się do wyjątkowej zabawy i dorzucimy “kilka groszy” za sprawą aukcji na żywo. W sobotę późnym południem do zdobycia będzie nawigacja oraz kierownica. Nasza ambasadorka, Natalia Siwiec, nie miała jeszcze okazji wystąpić w roli prowadzącej licytacje. Wielki debiut nastąpi 5 września!

Kolejne wyzwanie przede mną! Uwielbiam szybkie samochody, dlatego cieszę się, że akurat na takiej imprezie poprowadzę aukcję na żywo – mówi Natalia Siwiec.

Relację ze sportowego widowiska obejrzeć będzie można na kanale NC+ Sport. Tuż po aukcji w telewizyjnym studiu pojawi się nasza ambasadorka i szerzej opowie o aukcyjnych i sportowych emocjach. Również w sobotę do wylicytowania w Serwisie będą wyjątkowe zestawy z biletami na zawody Drift Master GP w Toruniu. A w środę szukajcie aukcji z voucherem na przejażdżkę z Mistrzem Polski w driftingu! Nie możecie tego przegapić!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.