Licytowanie w pracy

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Licytowanie w domu jest łatwe i przyjemne. Cisza, spokój, brak obowiązków. Nikt ci nie przeszkadza. A czy można licytować w pracy? Oczywiście – i to w każdym miejscu: w biurze, sklepie, fabryce, warsztacie samochodowym…

Przed tobą kolejny dzień w pracy, a wiesz, że za chwilę rozpocznie się licytacja laptopa, którego tak bardzo potrzebujesz. Nie masz czasu na przebijanie i obserwowanie aukcji? Kolega ciągle zawraca ci głowę? Ustaw Automat! Automat przebija za ciebie nawet wtedy, gdy nie jesteś zalogowany. Chcesz być sprytniejszy od pozostałych? Włącz Automat Smart! Uruchomi się dopiero wtedy, gdy wszystkie przebicia się skończą i na aukcji pozostanie jedna osoba.

400px_BLOG_2015_08_005---tydzien-35W pracy potrzebna jest też chwila relaksu. Dlatego podczas przerwy obiadowej możesz sprawdzić, co dzieje się na aukcjach. Być może trafisz na moment, gdy licytuje mniej użytkowników niż zwykle. Wykorzystaj tę okazję! W trakcie tych kilku wolnych minut spróbuj licytować ręcznie. Sam decydujesz wtedy, kiedy kliknąć na przycisk „Przebij”. Może uda ci się wygrać już jednym przebiciem?

A co robić na długiej konferencji czy nudnym spotkaniu biznesowym? Licytuj z telefonu! Pobierz darmową aplikację, dzięki której jeszcze łatwiej będziesz mógł obserwować aukcje, licytować pakiety BIDów oraz przedmioty, a także ustawić Automat. Pamiętaj jedynie, aby wcześniej kupić pakiet BIDów, logując się z komputera. Nie chcesz więc zasnąć, słuchając kolejnego monologu kierownika? Rozerwij się, licytując na za10groszy.pl!

Teraz już wiesz, że nawet w pracy możesz kupować przedmioty za grosze! Gdy szef nie widzi, warto od czasu do czasu zaszaleć na aukcjach. 🙂


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.