Emocjonujące zakończenie wakacji w Olsztynie

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Gra miejska i licytacja aż czterech markowych produktów zakończyły tegoroczny cykl aukcji na żywo w ramach “Projektu Plaża”. W przedostatni weekend wakacji bawiliśmy się na przepięknym olsztyńskim obiekcie rekreacyjnym nad jeziorem Ukiel. Frekwencja i pogoda dopisały!

To było idealne zakończenie naszych wakacyjnych aukcji. Mnóstwo fantastycznych emocji i świetna zabawa. Będzie mi tego bardzo brakowało! – zaznaczyła Natalia Siwiec, ambasadorka Serwisu za10groszy.pl.

Po raz pierwszy zorganizowaliśmy grę miejską. Można było pościgać się na segway’ach, odszukać “skarby” z użyciem wykrywacza metalu oraz postrzelać z prawdziwego łuku. Uczestnicy gry zdobywali BIDy, które będą mogli wykorzystać na za10groszy.pl podczas aukcji online. Zaraz po zakończeniu zabawy rozpoczęła się się aukcja na żywo. W śpiewającym tonie poprowadził ją Jarek Janiszewski, wokalista zespołu Czarno-Czarni.

Aukcje Serwisu za10groszy.pl to jedyna taka okazja na świecie, by za grosze zdobyć naprawdę świetne produkty i dobrze się przy tym bawić. Cieszę się, że mogłem je poprowadzić – powiedział Jarek Janiszewski.

Miejski rower, markowa walizka, stepper do ćwiczeń oraz nowoczesna sokowirówka trafiły do mieszkańców Olsztyna. Łączna cena wszystkich przedmiotów nie przekroczyła złotówki. Relacja z imprezy już w najbliższą niedzielę w programie “Co za tydzień” na antenie TVN. Przed telewizory zapraszamy o 11.00!

This slideshow requires JavaScript.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.