Wakacyjna aukcja nad jeziorem Ukiel

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Chcesz w wyjątkowy sposób spędzić najbliższą sobotę? Bądź z nami w Olsztynie i weź udział w pierwszej grze miejskiej z Serwisem za10groszy.pl! Po ekscytującej zabawie rozpocznie się aukcja na żywo. Do zdobycia bardzo cenne produkty: walizka, rower miejski, sokowirówka oraz stepper.

Będą fantastyczne emocje i okazja do wylicytowania markowych przedmiotów za kilka groszy, dlatego warto być z nami – mówi Natalia Siwiec, ambasadorka Serwisu za10groszy.pl.

Natalia towarzyszyć też będzie uczestnikom gry miejskiej, których zadaniem będzie zdobycie jak największej liczby BIDów. Zaplanowaliśmy kilka ciekawych konkurencji, m.in. strzelanie z łuku, poszukiwanie “skarbów” z użyciem wykrywacza metalu oraz wyścigi na segway’ach. Osoba, która zdobędzie najwięcej BIDów, zwiększy swoje szanse na wylicytowanie markowego przedmiotu, gdyż będą one niezbędne do wzięcia udziału w aukcji.

Bawcie się z nami podczas aukcji. Mamy dla was miejski rower, walizkę na dalekie wojaże, domowy stepper do ćwiczeń oraz sokowirówkę, dzięki której zadbacie o codzienną porcję witamin – zapowiada Jarek Janiszewski, prowadzący olsztyńskie aukcje na żywo.

Cała impreza rozgrywać się będzie pod okiem kamery TVN. Relacja z wydarzenia zostanie wyemitowana w programie “Co za tydzień”, a także w “Tymczasem na plaży” na antenie TTV.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.