Teatralnie i charytatywnie na Scenie Letniej w Gdyni

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Premiera sztuki “O co biega?” za nami! Mieszkańcy Trójmiasta byli świadkami debiutu scenicznego Natalii Siwiec. Mieli również okazję wziąć udział w wyjątkowej charytatywnej aukcji na żywo. Laptopy, wyprawki szkolne i lodówka trafiły do dzieci z Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Gdańsku oraz do Hospicjum w Gdyni.

W sobotni wieczór wszystkie oczy zwrócone były w stronę Natalii Siwiec. Modelka po raz pierwszy pojawiła się na deskach teatru i… zaskoczyła wszystkich aktorskim talentem. Wspólnie z doświadczonymi kolegami po fachu, m.in. Ewą Błachnio oraz Cezarym Morawskim, stworzyła nowoczesną wersję brytyjskiej farsy, która do łez bawiła publiczność.

To coś wspaniałego, kiedy wchodzi się na scenę, a publiczność reaguje, śmiejąc się, dobrze się bawiąc. Dla takich chwil warto żyć – powiedziała tuż po spektaklu Natalia Siwiec, która wcieliła się w rolę służącej, Idy.

Za sukcesem spektaklu stoi również reżyser, Tomasz Podsiadły, który tuż po premierze poprowadził dwie charytatywne aukcje na żywo. Tym razem licytowano specjalne produkty: lodówkę, laptopy oraz wyprawki szkolne. Zwycięzcy obu aukcji zdobyte produkty przekazali przedstawicielom Domu Dziecka z Gdańska oraz Hospicjum w Gdyni.

To wspaniała inicjatywa, dzięki której dzieci z Domu Dziecka otrzymają potrzebne im komputery i przybory szkolne. Bardzo się cieszę, że mogłam w tym uczestniczyć – dodaje pani Martyna, zwyciężczyni drugiej aukcji.

Relacje z sobotniego wydarzenia będzie można zobaczyć m.in. na antenie TVP, TVN oraz PomorskaTV. Osoby, którym nie udało się kupić biletów na premierowe pokazy, a chcą zobaczyć sztukę na żywo, mogą już teraz rezerwować wejściówki na wrzesień i październik. W kolejnych miesiącach spektakl grany będzie w Sali Koncertowej Portu Gdynia.

This slideshow requires JavaScript.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.