Powrót do szkoły z za10groszy.pl!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Rok szkolny przed nami. Dlatego na za10groszy.pl rusza akcja BACK TO SCHOOL. Nie przegapcie okazji i kupujcie markowe gadżety dla swoich dzieci w super atrakcyjnych cenach!

BOK_2015_08_003_BLOG_M_pOd dziś przez dwa tygodnie możecie licytować produkty wyjątkowe, bo przeznaczone dla uczniów wracających wkrótce do szkoły. W specjalnej kategorii BACK TO SCHOOL znajdziecie mnóstwo przedmiotów, które na pewno przydadzą się waszym pociechom – od tornistrów, przez rowery, po bogatą ofertę sprzętu elektronicznego.

Każdy uczeń na pewno ucieszy się z nowego smartfona, zestawu głośników czy myszki do komputera. Z czytnikiem Kindle przyjemniej będzie czytać szkolne lektury, a pióro Parker ułatwi robienie notatek w zeszycie. Po odrobieniu lekcji czas na relaks. A co zapewni lepszą rozrywkę niż gra na konsoli Nintendo albo zabawa na świeżym powietrzu z dronem Parrot Bebop? Na naszych aukcjach te i inne przedmioty możecie kupić nawet do 95% taniej!

Po co wydawać wielkie pieniądze? Zalogujcie się lepiej na za10groszy.pl i kupujcie prezenty na rozpoczęcie roku szkolnego!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.