Premiera spektaklu i charytatywna aukcja na żywo!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Komplet publiczności już jutro o 19.00 zobaczy premierowy pokaz niezwykle zabawnej sztuki “O co biega?”, której Serwis za10groszy.pl jest współproducentem. Premiera budzi zainteresowanie również dlatego, że na deskach Sceny Letniej w gdyńskim Orłowie zadebiutuje Natalia Siwiec!

nataalia_teatrOdczuwam lekką tremę, to przecież mój pierwszy tak poważny występ aktorski. Staje przed ogromną szansą zaprezentowania się z jak najlepszej strony i na pewno jej nie zmarnuję – mówi Natalia Siwiec, która wcieli się w rolę służącej Idy.

Natalii na deskach teatru partnerować będą doświadczeni aktorzy, m.in. Cezary Morawski, Anna Zagórska i Ewa Błachnio. Doskonała obsada aktorska i iście wakacyjna lokalizacja – nic więc dziwnego, że bilety wyprzedały się w błyskawicznym tempie. W przepiękniej scenerii Morza Bałtyckiego, w promieniach słońca chylącego się ku zachodowi, przez niemal dwie godziny będzie można śmiać się do rozpuku. Reżyserem farsy, która będzie bawić mieszkańców Trójmiasta, jest Tomasz Podsiadły.

Osoby, którym nie udało się kupić biletów na premierę “O co biega?”, mogą już rezerwować wejściówki na wrzesień. W kolejnych miesiącach spektakl grany będzie w Sali Koncertowej Portu Gdynia. Natomiast tym, którzy jutro wybierają się do Orłowa, życzę wyśmienitej zabawy – dodaje reżyser Tomasz Podsiadły.

Atrakcji nie zabraknie też po spektaklu. Podczas specjalnego bankietu odbędzie się charytatywna aukcja na żywo! Lodówka, laptopy oraz wyprawki szkolne, które będzie można wylicytować, trafią w ręce podopiecznych Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Gdańsku oraz Hospicjum w Gdyni. Natalia Siwiec wraz z innymi specjalnymi gośćmi osobiście wręczy dzieciom wylicytowane przedmioty.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.