Automat Smart – twoja tajna broń

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Jesteś bardzo zajęty? Koniecznie chcesz wziąć udział w aukcji, ale po prostu nie masz czasu? Nie zapomnij o super rozwiązaniu, jakim jest Automat Smart! Tę opcję wprowadziliśmy specjalnie dla ciebie!

Nie wiesz jeszcze, jak działa Automat Smart i co go odróżnia od zwykłego Automatu? Za uruchomienie Automatu Smart pobierane są dodatkowe BIDy. Przed ustawieniem Automatu zobaczysz informację, ile na danej aukcji kosztuje ustawienie Smarta. Smart włączy się dopiero w chwili, gdy skończą się wszystkie przebicia (ręczne i zwykłym Automatem) i na aukcji będzie licytowała już tylko jedna osoba. Możesz go również wyłączyć, ale pamiętaj, aby to zrobić przed wykonaniem pierwszego przebicia. Po uruchomieniu Smart zmienia się w zwykły Automat.

Co, jeśli inni też ustawią Automat Smart? Automaty zaczną licytować w takiej kolejności, w jakiej zostały włączone. Jeżeli ustawiłeś Automat Smart np. na 20 przebić i w trakcie licytacji zmienisz zdanie, masz możliwość zmniejszenia liczby przebić. Następnie ponownie możesz uruchomić Smarta i liczyć na wygraną.

BLOG_2015_08_004---tydzien-33_MF

Jakie są zalety Automatu Smart? Dzięki niemu możesz być pewien, że wkroczysz do aukcji w najlepszym momencie! Nie musisz siedzieć cały czas przed komputerem. Nie musisz też liczyć przebić użytkowników i być cały czas czujnym. Smart  jest po prostu niezastąpiony. 🙂

A jakie są cechy wspólne Automatów? Automaty możesz uruchomić, gdy jesteś w pracy, a akurat zaczyna się licytacja wypatrzonego przez ciebie przedmiotu. Przydatne są również wtedy, gdy aukcja rozpoczyna się w nocy. Co więcej, nie musisz wybierać między licytacją a zakupami z żoną. Automaty możesz ustawić również na swoim smartfonie! Są też bardzo pomocne, gdy bierzesz udział w kilku aukcjach naraz – nie musisz wówczas śledzić wszystkich licytacji.

Wykorzystaj szansę, jaką daje ci Automat Smart! Nie musisz rezygnować z innych zajęć. Smart to wygodne i proste rozwiązanie. A ty jak często korzystasz z Automatu Smart?


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.