Jak zaskoczyć przeciwników?

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Przed licytacją na pewno zastanawiasz się, co zrobić, by zmylić lub przestraszyć przeciwników. Starasz się opracować najlepszą strategię. Podpowiemy tobie kilka opcji, które z pewnością okażą się pomocne.

BLOG_2015_07_004--tydzien_31_1MPrzeciwnicy powinni poczuć się zdezorientowani, jeśli co chwilę będziesz zmieniać taktykę. Podczas tej samej aukcji możesz przebijać ręcznie i za pomocą Automatu w różnych kombinacjach. Pamiętaj, że licytować ręcznie możesz również wtedy, gdy masz ustawiony Automat. Naprzemienne przebijanie to dobre podejście do licytacji, gdy chcesz zmylić rywali. Możesz również ustawić Automat na kilku aukcjach naraz. Jeżeli któryś z potencjalnych rywali zobaczy twoją aktywność na aukcjach, może się wystraszyć i zrezygnować z tych licytacji.

Spokojnie obserwuj aukcje. Nie przebijaj od razu. Zalicytuj pierwszy raz dopiero wtedy, gdy pozostali użytkownicy licytują już dłuższy czas lub ktoś wycofa się z rywalizacji. Masz wtedy szansę, żeby szybko wygrać aukcję. Możesz też przebijać przez chwilę na wybranej aukcji, następnie chwilowo zrobić sobie przerwę i po pewnym czasie znów zacząć przebijać.

BLOG_2015_07_004--tydzien_31_1M_cPamiętaj, że twoi przeciwnicy wiedzą o tobie naprawdę niewiele. Na podstawie loginu lub awatara albo się ciebie przestraszą i zrezygnują z licytacji, albo uznają, że jesteś słabym konkurentem. Dlatego też ustaw odpowiedni awatar. Łatwo możesz zaskoczyć przeciwnika, gdy wybierzesz potulnego kotka, a w rzeczywistości okażesz się walecznym lwem. Korzystaj również z czatu. Możesz w ten sposób pokazać, że posiadasz dużo BIDów i masz świetną taktykę.

Włącz się do licytacji, zaskocz przeciwników i wygrywaj super przedmioty na naszych aukcjach! A… i nie daj się zaskoczyć pozostałym użytkownikom. 🙂 A jakie są twoje sposoby, aby zmylić przeciwnika?


Autor: julia

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.