Licytowali online nad brzegiem morza

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Nawet szalejący na Bałtyku sztorm i rzęsiście padający deszcz nie przeszkodziły w świetnej zabawie podczas aukcji online. W Sarbinowie towarzyszył nam aktor Rafał Cieszyński, który po raz pierwszy uczestniczył w licytacji na żywo. Wspierał go wyjątkowy duet prowadzących – Natalia Siwiec i Tomasz Podsiadły.

– Nie spodziewałem się aż tylu emocji naraz! Licytacje online to coś znacznie więcej niż tylko zakupy. Warto wejść na Serwis za10groszy.pl, opracować strategię i licytować za grosze – mówił Rafał Cieszyński.

W Sarbinowie sześć markowych produktów wylicytowano za kilkadziesiąt groszy. Lokówka, maszynka do golenia czy elektryczna szczoteczka z pewnością przydadzą się podczas wakacji nad morzem. Zwycięzcy naszych aukcji na długo zapamiętają to niedzielne przedpołudnie.

– Uśmiech, jaki pojawia się na twarzy zwycięzcy, i to niedowierzanie po wygranej licytacji – za to właśnie uwielbiam Serwis za10groszy.pl – podkreśla Natalia Siwiec.

Nie zwalniamy tempa. Kolejna aukcyjna zabawa już w najbliższy weekend w Darłowie, oczywiście w miasteczku “Projektu Plaża”. Natomiast relację z wietrznego Sarbinowa będzie można zobaczyć już w niedzielę w programie “Co za tydzień”. Początek o 11:00 w TVN.

 

This slideshow requires JavaScript.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.