Weź udział w wakacyjnych aukcjach online!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Piękna pogoda, bezkresne morze i ekscytujące licytacje – jutro na plaży w Sarbinowie około południa odbędą się wyjątkowe aukcje na żywo! Uczestnicy zabawy rywalizować będą o markowe produkty na prawdziwych aukcjach online! Imprezę poprowadzi Tomasz Podsiadły wraz z Natalią Siwiec.

sarbinowoMFPo raz drugi w te wakacje pojawimy się na “Projekcie Plaża” TVN. Jak zawsze zagwarantujemy mnóstwo emocji. Do wspólnej zabawy zagrzewać będą: niezawodny Tomasz Podsiadły, piękna Natalia Siwiec oraz popularny aktor serialowy, Rafał Cieszyński.

Jeżeli lubisz adrenalinę i tanie zakupy, powinieneś skorzystać z okazji i sprawdzić, jak działa Serwis za10groszy.pl. Na własnej skórze przekonasz się, że warto brać udział w aukcjach – zapewnia Natalia Siwiec, ambasadorka Serwisu za10groszy.pl.

W naszych aukcjach udział wziąć mogą wyłącznie osoby pełnoletnie. Zapisy rozpoczną się około godz. 11.00. Liczba miejsc ograniczona! Zapraszamy do miasteczka “Projektu Plaża” w Sarbinowie na pełne wrażeń licytacje online. Do zobaczenia w niedzielę!


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.