To nie los decyduje, kto wygra!

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestEmail this to someone

Co oznacza słowo “szczęście”? To pomyślny los, fortuna albo sprzyjający zbieg okoliczności. Dlaczego nasze aukcje nie mają nic wspólnego ze szczęściem? Dlaczego zwycięzca aukcji to nie zwykły farciarz?

BLOG_2015_06_003---tydzień-29_02_M_PLNasze aukcje nie są grami losowymi. Loterie pieniężne, fantowe czy promocyjne to zupełnie inny rodzaj rozrywki. O wyniku loterii nie możecie zdecydować w najmniejszym stopniu. To, czy wyłonione zostaną Wasze „szczęśliwe liczby”, zależy od ślepego trafu. A na za10groszy.pl nie ma elementu losowości. Wynik licytacji nie zależy od przypadku, tylko od Was – naszych użytkowników. Wpływacie np. na czas trwania licytacji czy cenę końcową przedmiotu. Nie ma tutaj żadnego losowania ani nagród.

Na loterii możecie zwiększyć szanse na wygraną, kupując więcej losów. A na za10groszy.pl liczba posiadanych BIDów nie jest wcale ważna. Możecie zostać zwycięzcą aukcji, mając i dużo, i mało BIDów na koncie. Bo tutaj liczy się przede wszystkim taktyka.

Gry losowe nazywane bywają “grami przeciwko naturze”. To takie gry, w których liczy się przede wszystkim szczęśliwy zbieg okoliczności. A na za10groszy.pl kluczem do sukcesu są Wasze racjonalne wybory oraz przemyślane strategie. Nie walczycie z losem czy naturą – tylko z innymi uczestnikami aukcji.

Oczywiście, są tzw. zdarzenia losowe, które mogą utrudniać licytowanie. W pracy są to na przykład przeszkadzający koledzy czy surowy szef, a w domu płaczące dziecko w nocy lub sąsiad stukający młotkiem za ścianą. Ale w samym przebiegu licytacji nie ma nic losowego.

Sprzyjający los – czegoś takiego nie ma na za10groszy.pl. Sukces na licytacji zależy od waszej wytrwałości i obranej strategii. To Wy – nasi użytkownicy – decydujecie, kto zostanie zwycięzcą aukcji.


Autor: wellbid

Udostępnij Ten Post Na

2 Komentarze

  1. Od jakiegoś czasu licytuję i tracę bidy , nie udało mi się wygrać licytacji , zauważyłem pewną prawidłowość , na aukcjach w których uczestniczę pojawia więcej innych licytujących i tacę coraz więcej bidów. Porównuję ceny wylicytowanych przedmiotów ze statystykami i wychodzi mi , że albo nie mam szczęścia , albo coś jest nie tak. No może los się odwróci. Oby !!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Odpowiedz
    • Analiza statystyk jest podstawą efektywnej strategii, ale radzimy też nie trzymać się ich zbyt kurczowo. Nawet w obrębie ostatnich 10 aukcji z danym przedmiotem widać zazwyczaj, że przedział czasu trwania licytacji może być dość szeroki. Trzymamy kciuki!

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.